Donald Tusk, VIVA! 10/2007
Fot. Robert Murawiecki
O NIM JEST GŁOŚNO

Donald Tusk pokazał wnuki. To zdjęcie podbije Wasze serca!

Polityk rozczulił internautów najnowszym zdjęciem z wnukami!

Olga Figaszewska 27 listopada 2019 17:45
Donald Tusk, VIVA! 10/2007
Fot. Robert Murawiecki

Donald Tusk wprost nie posiada się z radości. Niedawno po raz czwarty został dziadkiem! Jego córka, Kasia Tusk powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę. To wspaniały czas dla całej ich rodziny. Przewodniczący Rady Europejskiej nie mógł doczekać się już najmłodszego członka rodziny. Wygląda na to, że świetnie radzi sobie w roli dziadka. Na jego Instagramie znów pojawiło się rozczulające zdjęcie z wnukami! 

Donald Tusk o wnukach

Kiedy cztery lata temu Donald Tusk wyjeżdżał do Brukseli, najbardziej przeżywał rozłąkę z wnukami!  Rola dziadka to dla niego najważniejsza funkcja.  „Jestem wyjątkowo szczęśliwym dziadkiem. Raz, że bardzo na to czekałem, dwa - to jest zupełnie fenomenalne przeżycie. Nie spodziewałem się, że można od razu pokochać, tak bezwarunkowo jak własne dziecko, takie małe ciałko, istotę, która jeszcze nie mówi i ledwo poznaje. Kiedy Mikołaj pierwszy raz ewidentnie do mnie się uśmiechnął, to jakby słońce wzeszło”, mówił po narodzinach pierwszego wnuka.

Regularnie na Instagramowym profilu byłego premiera pojawiają się wspólne zdjęcia z chłopcami. Są dla niego całym światem. Donald Tusk podzielił się z fanami na Instagramie kolejną fotografią z 10-letnim Mikołajem i 7-letnim Mateuszem! Obok wpisu Donalda Tuska nie mogli przejść obojętnie jego fani. W komentarzach nie szczędzą mu słów uznania. „Świetnie człowiek może odnieść dużo sukcesu w życiu ale Wnuki to niekwestionowane podium życiowego sukcesu👑❤️ Dino tez cząstka rodziny 😍 ”, „Piekne zdjęcie ! Życzę każdemu tak pięknych i rodzinnych chwil ”, „Wspaniale wnuki. Jest Pan super politykiem i super dziadkiem. Brawo Ty. Pozdrawiam i życzę powodzenia w życiu osobistym jak i politycznym ”, czytamy.

Donald Tusk wnuki imiona

Nic dziwnego, że Donald Tusk tak bardzo cieszył się na wieść o kolejnej pociesze.  W styczniu tego roku po raz czwarty został dziadkiem. Tym razem na świat przyszła dziewczynka. Donald Tusk ma już trzech wnuków, W 2000 roku syn Donalda Tuska po raz pierwszy został ojcem. Na świat przyszedł chłopiec, któremu para dała na imię Mikołaj. W 2012 roku urodził się natomiast Mateusz, kolejny syn Michała i Anny, a w 2016 roku para powitała trzecie dziecko. Wtedy Małgorzata Tusk, żona Donalda, nie chciała komentować rodzinnych spraw i nie zdradzono imienia trzeciej pociechy Michała, wiadomo jedynie, że to kolejny syn. Z kolei Kasia Tusk niedawno po raz pierwszy została mamą, na świat przyszła dziewczynka, której imię również para chce zachować w tajemnicy przed mediami.   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Donald Tusk (@donaldtusk)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

More Tusks in Brussels plus Dino.

Post udostępniony przez Donald Tusk (@donaldtusk)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My grandsons are setting up Instagram for me as a present for my sixty first birthday.

Post udostępniony przez Donald Tusk (@donaldtusk)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Donald Tusk (@donaldtusk)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?