Dominika Kulczyk, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/LAF AM
Z życia gwiazd

Dominika Kulczyk szczerze o macierzyństwie. Tak wyglądają dziś jej nastoletnie dzieci

Według fanów dzieci znanej filantropki są bardzo podobne do swoich dziadków

Marta Nawacka 6 listopada 2022 18:31
Dominika Kulczyk, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/LAF AM

Córka słynnych miliarderów, Grażyny i Jana Kulczyków, rzadko dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego w sieci. Wyjątek zrobiła z okazji Dnia Matki w ubiegłym roku, kiedy nie tylko powiedziała, czym jest dla niej macierzyństwo, ale także pokazała zdjęcia swoich pociech. Jeremi i Weronika są już nastolatkami! Według fanów dzieci są bardzo podobne do swoich dziadków...

Dominika Kulczyk prywatnie: małżeństwo, dzieci 

Dominika Kulczyk jest nie tylko córką znanych miliarderów, Grażyny i Jana Kulczyków, ale także aktywistką, filantropką i prezesem fundacji „Kulczyk Foundation”. Na swoim koncie ma wiele akcji charytatywnych, prowadziła wiele działań społecznych oraz inicjatyw ekologicznych. Wsparła również prokobiecą organizację Irise, uczącą dziewczynki w Ugandzie prawidłowego dbania o siebie podczas menstruacji.

Prywatnie jest spełnioną mamą dwójki dzieci: Weroniki i Jeremiego. Ojcem dzieci jest były mąż Dominiki Kulczyk, Jan Lubomirski-Lanckoroński. Para była w związku małżeńskim od 2001 do 2013 roku.

Czytaj też: Poświęciła swoją karierę dla męża, on był zbyt zajęty interesami. Historia miłości Grażyny i Jana Kulczyków

Jan Kulczyk, Dominika Kulczyk, VII Edycja Nagrody Lecha Wałęsy, 29.09.2014 Gdańsk
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Jan Kulczyk, Dominika Kulczyk, VII Edycja Nagrody Lecha Wałęsy, 29.09.2014 Gdańsk

Dominika Kulczyk z dziećmi Jeremim i Weroniką, Inauguracja działalności Fundacji Kulczyk Foundation, 11.02.2014, Warszawa
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Dominika Kulczyk z dziećmi Jeremim i Weroniką, Inauguracja działalności Fundacji Kulczyk Foundation, 11.02.2014, Warszawa

Tak wyglądają dziś dzieci Dominiki Kulczyk 

Na ogół córka Jana Kulczyka unika dzielenia się szczegółami z życia prywatnego swojego oraz swoich dzieci. Ponad rok temu, z okazji Dnia Matki, zrobiła jednak wyjątek. Dominika Kulczyk wyznała na swoim Instagramie, czym jest dla niej macierzyństwo, a także pokazała aktualne zdjęcie swoich pociech.

Zachwyceni internauci od razu pospieszyli z komentarzami. Komplementowali pociechy kobiety i podkreślali ich wielkie podobieństw do dziadków, Grażyny i Jana Kulczyków. „Macierzyństwo to przepiękna szansa na doświadczenie miłości bezwarunkowej w świadomości, że dzieci są wolnymi istotami, które są tu dla świata”, napisała Dominika Kulczyk.  

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk po rozstaniu wciąż się przyjaźnili. Dlaczego ich związek nie przetrwał?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.