Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
O tym się mówi!

Dominika Gwit była bardzo aktywna w social mediach, nagle zniknęła. Przyznała dlaczego

"Po prostu dojechał nas ten listopad"

Aleksandra Frankowska 2 grudnia 2023 19:49
Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Dominika Gwit po tym, jak została mamą, była bardzo aktywna w sieci. Wraz z mężem Wojciechem Dunaszewskim bardzo marzyli o rodzicielstwie i wszystko poszło po ich myśli. Jakiś czas temu Gwit bardzo nagle zniknęła z mediów społecznościowych. Fani byli zaniepokojeni. Co się stało? Teraz otwarcie przyznała, co było powodem.

ZOBACZ TEŻ: Jacek Cygan stworzył ''Dumkę na dwa serca'' na dzień przed premierą. Pierwszy tytuł zupełnie mu nie pasował

Dominika Gwit nagle zniknęła z social mediów

Zawsze aktywna i chętnie relacjonująca swój codzienny dzień Dominika Gwit, na pewien czas zniknęła z social mediów. Teraz wróciła i przyznała fanom, co było powodem tej nieobecności. 

"Hello, hello, dzień dobry, dobry wieczór! Słuchajcie, nie odzywałam się za bardzo w tym tygodniu, bo po prostu dojechał nas ten listopad – zdrowotnie. I to totalnie. Właściwe to nie możemy się wygrzebać… Powiedzmy, że jest już ostatnia prosta. Mam na to nadzieję" – powiedziała Gwit.

Dominika Gwit, Warszawa, przed studiem „Dzień Dobry TVN”, 28.06.2020 rok
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

CZYTAJ TEŻ: Lekarze nie dawali jej szans, ich diagnoza była bolesna. Katarzyna Grochola szczerze o chorobie

Dominika Gwit świętuje początek grudnia

Mimo dość smutnego listopada, Dominika Gwit ponownie zaraża optymizmem swoich fanów. Aktorka zapowiedziała, że 1 grudnia dał jej sporo dobrej energii. Przyznała, że w tym czasie uwielbia kalendarza adwentowe i zawsze czeka na nie z niecierpliwością, ale w tym roku przez nadmiar obowiązków nie udało jej się go jeszcze ogarnąć.

Dominika Gwit_stylizacje
Fot. East News

"Dzisiaj zdaliśmy sobie sprawę, że jutro jest 1 grudnia. No i hello! Kalendarz adwentowy i te sprawy, a ja w tym roku jestem w totalnym armagedonie. Nie ogarnęłam tego kalendarza. Może jutro rano uda mi się cokolwiek ogarnąć" – podsumowała.

Życzymy, aby ten grudniowy czas był pełen radości i spokoju!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.