Dominika Grosicka
Fot. Instagram @dominikagrosicka
Z ŻYCIA GWIAZD

Dominika Grosicka miała 16 lat, gdy zaszła w ciążę! 

„Byłam samodzielna, ogarniałam wszystko”

Damian Duda 23 czerwca 2018 13:30
Dominika Grosicka
Fot. Instagram @dominikagrosicka

Dominika Grosicka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich WAGs. Dlaczego poświeciła swoją karierę dla rodziny? Modelka i żona piłkarza opowiedziała o wczesnym macierzyństwie i zdradziła, dlaczego Kamil, jej mąż, chciał, żeby zrezygnowała z pracy. 

Dominika Grosicka o wczesnym macierzyństwie

Dominika Grosicka zaszła w ciążę, gdy miała zaledwie 16 lat. Ojcem dziecka jest pierwsza miłość modelki. W rozmowie z magazynem Wysokie Obcasy Extra modelka przyznała, że ten związek rozpadł się po dwóch latach. Mimo że została sama z dzieckiem, nie poddała się.

„Wzięłam dziecko pod pachę do Poznania, wynajęłam mieszkanie. Miałam fajne przyjaciółki. Fajnie też zarabiałam [jako modelka]. Byłam samodzielna, ogarniałam wszystko”.

Kiedy Dominika poznała Kamil Grosickiego, ten grał w Jagiellonii Białystok. Miłość zadecydowała o tym, że modelka wyprowadziła się z Poznania. To dla miłości zrezygnowała z pracy modelki. „On taki po prostu jest, że woli, żebym była w domu, bezpieczna. Taki trochę zazdrośnik.”

Teraz Kamil zmienił swoje nastawienie, a Dominika może dalej się realizować. „W końcu się zgodził. Mnóstwo mam ostatnio sesji zdjęciowych i to mi sprawia megafrajdę. Przy okazji podszkoliłam się z wizażu. Fajne jest własne pieniądze zarobić. Poza tym to jest także kontakt z nowymi, ciekawymi ludźmi. A to wszystko powoduje, że czuję się dowartościowana”, kwituje żona piłkarza w rozmowie z magazynem Wysokie Obcasy Extra. 

Anna Lewandowska i Dominika Grosicka
Fot. Instagram @dominikagrosicka

Dominika Grosicka, Kamil Grosicki z córką
Fot. Instagram @dominikagrosicka

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?