Dominika Grosicka
Fot. Instagram @dominikagrosicka
Z ŻYCIA GWIAZD

Dominika Grosicka miała 16 lat, gdy zaszła w ciążę! 

„Byłam samodzielna, ogarniałam wszystko”

Damian Duda 23 czerwca 2018 13:30
Dominika Grosicka
Fot. Instagram @dominikagrosicka

Dominika Grosicka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich WAGs. Dlaczego poświeciła swoją karierę dla rodziny? Modelka i żona piłkarza opowiedziała o wczesnym macierzyństwie i zdradziła, dlaczego Kamil, jej mąż, chciał, żeby zrezygnowała z pracy. 

Dominika Grosicka o wczesnym macierzyństwie

Dominika Grosicka zaszła w ciążę, gdy miała zaledwie 16 lat. Ojcem dziecka jest pierwsza miłość modelki. W rozmowie z magazynem Wysokie Obcasy Extra modelka przyznała, że ten związek rozpadł się po dwóch latach. Mimo że została sama z dzieckiem, nie poddała się.

„Wzięłam dziecko pod pachę do Poznania, wynajęłam mieszkanie. Miałam fajne przyjaciółki. Fajnie też zarabiałam [jako modelka]. Byłam samodzielna, ogarniałam wszystko”.

Kiedy Dominika poznała Kamil Grosickiego, ten grał w Jagiellonii Białystok. Miłość zadecydowała o tym, że modelka wyprowadziła się z Poznania. To dla miłości zrezygnowała z pracy modelki. „On taki po prostu jest, że woli, żebym była w domu, bezpieczna. Taki trochę zazdrośnik.”

Teraz Kamil zmienił swoje nastawienie, a Dominika może dalej się realizować. „W końcu się zgodził. Mnóstwo mam ostatnio sesji zdjęciowych i to mi sprawia megafrajdę. Przy okazji podszkoliłam się z wizażu. Fajne jest własne pieniądze zarobić. Poza tym to jest także kontakt z nowymi, ciekawymi ludźmi. A to wszystko powoduje, że czuję się dowartościowana”, kwituje żona piłkarza w rozmowie z magazynem Wysokie Obcasy Extra. 

Anna Lewandowska i Dominika Grosicka
Fot. Instagram @dominikagrosicka

Dominika Grosicka, Kamil Grosicki z córką
Fot. Instagram @dominikagrosicka

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.