Majdanowie, Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław, Henio
Fot. Instagram @m_rozenek
O TYM JEST GŁOŚNO

Wykapany tata! Zdjęcia Radosława Majdana z dzieciństwa pokazują, jak podobny do niego jest Henio

Zobacz je

Konrad Szczęsny 5 lipca 2020 18:34
Majdanowie, Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław, Henio
Fot. Instagram @m_rozenek

Niebawem skończy miesiąc. Narodziny Henia Majdana były z pewnością najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem ostatnich miesięcy. Odkąd przyszedł na świat, szczęśliwi rodzice regularnie publikują zdjęcia z nim w mediach społecznościowych. Teraz Radosław Majdan opublikował zestawienie zdjęć synka z fotografiami z dzieciństwa swoimi  oraz Małgorzaty Rozenek-Majdan. Do kogo malec jest bardziej podobny?

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan na zdjęciach z dzieciństwa

Po raz pierwszy został ojcem w wieku 48 lat i oszalał z miłości do syna. Radosław Majdan nie ukrywa swojego szczęścia i regularnie zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia z Heniem. Na tych najnowszych zestawił je ze... swoimi oraz żony z dzieciństwa! Podobieństwo jest uderzające.

„#dzidziuśmajdana kiedy się denerwuje to podobny jest do mnie, ale kiedy się uśmiecha, to cała Mama- czytamy pod zdjęciem”, podpisał kolaż mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Werdykt fanów i internautów jest jednoznaczny: Henio to wykapany tata!

Internauci o podobieństwie Henia do Radosława Majdana

Zwracają uwagę nie tylko na wygląd, ale również mimikę i wyraz twarzy. Faktycznie, Henio Majdan to skóra zdjęta z taty!

„Boże on jest cudowny. Zestawienie zdjęć jest fantastyczne”, „Kopia taty!”, „Panie Radku Henryczek to cały tata”,  „Cały tatuś jak przez kalkę – zachwycają się internauci”, „Niesamowity. Jest dowodem na to, że warto walczyć o swoje marzenia”, „O matko, jacy wy podobni!”, komentują rozentuzjazmowani.

Faktycznie są aż tak podobni? Zestawienie zdjęć możesz zobaczyć poniżej.  

Radosław Majdan w dzieciństwie i Henio Majdan obecnie:

Internauci nie mają wątpliwości: Henio to wykapany tata!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.