Majdanowie, Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław, Henio
Fot. Instagram @m_rozenek
O TYM JEST GŁOŚNO

Wykapany tata! Zdjęcia Radosława Majdana z dzieciństwa pokazują, jak podobny do niego jest Henio

Zobacz je

Konrad Szczęsny 5 lipca 2020 18:34
Majdanowie, Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław, Henio
Fot. Instagram @m_rozenek

Niebawem skończy miesiąc. Narodziny Henia Majdana były z pewnością najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem ostatnich miesięcy. Odkąd przyszedł na świat, szczęśliwi rodzice regularnie publikują zdjęcia z nim w mediach społecznościowych. Teraz Radosław Majdan opublikował zestawienie zdjęć synka z fotografiami z dzieciństwa swoimi  oraz Małgorzaty Rozenek-Majdan. Do kogo malec jest bardziej podobny?

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan na zdjęciach z dzieciństwa

Po raz pierwszy został ojcem w wieku 48 lat i oszalał z miłości do syna. Radosław Majdan nie ukrywa swojego szczęścia i regularnie zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia z Heniem. Na tych najnowszych zestawił je ze... swoimi oraz żony z dzieciństwa! Podobieństwo jest uderzające.

„#dzidziuśmajdana kiedy się denerwuje to podobny jest do mnie, ale kiedy się uśmiecha, to cała Mama- czytamy pod zdjęciem”, podpisał kolaż mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Werdykt fanów i internautów jest jednoznaczny: Henio to wykapany tata!

Internauci o podobieństwie Henia do Radosława Majdana

Zwracają uwagę nie tylko na wygląd, ale również mimikę i wyraz twarzy. Faktycznie, Henio Majdan to skóra zdjęta z taty!

„Boże on jest cudowny. Zestawienie zdjęć jest fantastyczne”, „Kopia taty!”, „Panie Radku Henryczek to cały tata”,  „Cały tatuś jak przez kalkę – zachwycają się internauci”, „Niesamowity. Jest dowodem na to, że warto walczyć o swoje marzenia”, „O matko, jacy wy podobni!”, komentują rozentuzjazmowani.

Faktycznie są aż tak podobni? Zestawienie zdjęć możesz zobaczyć poniżej.  

Radosław Majdan w dzieciństwie i Henio Majdan obecnie:

Internauci nie mają wątpliwości: Henio to wykapany tata!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.