Meghan Markle, księżna Meghan, Jamnik z Meghan
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Dawni znajomi ostro o Meghan jako księżnej Sussex: „Nie da się z nią przyjaźnić

Padły mocne słowa...

Gabriela Czernecka 5 stycznia 2019 06:49
Meghan Markle, księżna Meghan, Jamnik z Meghan
Fot. Getty Images

Księżna Meghan nie ma lekko. Od zaręczyn z księciem Harrym mierzy się z nieustanną krytyką. Choć udało się jej zdobyć miłość poddanych, a nad relacjami z członkami brytyjskiej rodziny królewskiej pracuje, to zadania z pewnością nie ułatwia jej rodzina. Zarówno ojciec Thomas, jak i siostra Samantha, chętnie wypowiadają się na jej temat w mediach. Zazwyczaj niestety niezbyt pochlebnie. Z pewnością wypowiedzi jej dawnych znajomych również nie najlepiej wpływają na jej wizerunek...

Dawni znajomi Meghan Markle ostro o księżnej

Odkąd Meghan została żoną księcia Harry'ego musi mierzyć się z mało pochlebnymi opiniami na swój temat. Księżna Sussex niezbyt przypadła fanom rodziny królewskiej do gustu. To właśnie ją obwinia się o każdą nietypową sytuację u Windsorów. Tak było, gdy tylko w mediach pojawiły się doniesienia o konflikcie Kate z Meghan. Później zaczęto mówić, że to właśnie przez niezbyt dobre relacje z księżną Cambridge Meghan wraz z Harrym wyprowadzają się z Pałacu Kensington.

I nie pomogły tłumaczenia, że książęca para Sussex chce wieść życie z dala od świateł reflektorów. To był jednak dopiero początek... Wspólne święta Bożego Narodzenia okazały się być sprawdzianem dla księżnej Meghan. Zastanawiano się czy dostosuje się do obowiązujących zasad czy zrezygnuje ze wspólnego świętowania. I choć wraz z Kate w świetnych nastrojach zmierzały w stronę kościoła, to wielu i tak doszukuje się w tym po prostu dobrze rozegranej strategii marketingowej.

Takie podejście do sprawy na chwilę podreperowały wizerunek księżnej Meghan, ale tylko na chwilę. Szybko przypomniano, że z księżną nikt nie chce pracować. Pracownikom pałacu ciężko jest sprostać jej wymaganiom. W końcu nie bez powodu zwolniły się już dwie asystentki.

Najnowsze doniesienia również nie są zbyt obiecujące. Vanity Fair dotarł do osób, które kiedyś przyjaźniły się z księżną, gdy ta była aktorką. Niestety nie mają o niej dobrego zdania...  „Nie jest osobą, z którą da się z nią przyjaźnić”, czytamy.

Co więcej, źródła magazynu ujawniają, że gdy tylko jej kariera aktorska zaczęła się rozwijać, Meghan postanowiła zrobić coś zaskakującego. Zorganizowała imprezę pod hasłem Sayonara Zara, na której... sprzedawała swoje stare ubrania, żeby zrobić miejsce na nowe, o wiele droższe, pochodzące od luksusowych marek. Spodziewaliście się po niej czegoś takiego? 

księżna Meghan i królowa Elżbieta II
Fot. East News

Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.