Książę Harry i księżna Meghan w Nowej Zelandii. Maorysi, wpadka pary, złamany protokół i ciążowy brzuszek Meghan
Fot. HAGEN HOPKINS/AFP/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan i Harry wyprowadzają się z Pałacu Kensington! 

Wszytko przez księżną Kate?!

Olga Figaszewska 24 listopada 2018 20:15
Książę Harry i księżna Meghan w Nowej Zelandii. Maorysi, wpadka pary, złamany protokół i ciążowy brzuszek Meghan
Fot. HAGEN HOPKINS/AFP/East News

Czy to oznacza konflikt w brytyjskiej rodzinie królewskiej? Księżna Meghan i książę Harry wkrótce mają się wyprowadzić z Nottingham Cottage! Dlaczego podjęli taką decyzję? 

Harry i Meghan wyprowadzają się z Pałacu Kensington! 

Księżna i książę Sussex mieszkali w Nottingham Cottage od czasu zaręczyn. Mieli do dyspozycji własny apartament. Ich bezpośrednimi sąsiadami są między innymi księżna Kate i książę William z dziećmi, księżniczka Eugenia z mężem, a także inni członkowie rodziny królewskiej. Jak donoszą brytyjskie media Harry i Meghan przeniosą się do królewskiej posiadłości Frogmore Cottage w Windsorze. Tam do narodzin swojego pierwszego dziecka będą mogli liczyć na spokój i dyskrecję. 

Podobno przyszli rodzice podjęli decyzję o przeprowadzce w związku z konfliktem jaki wywiązał się między Meghan i księżną Kate. Co ciekawe, podobno również między braćmi doszło do spięcia. Wszyscy zgodnie uznali, że będzie lepiej, jeśli w końcu zamieszkają oddzielnie. Mają już swoje rodziny. Chcieliby zająć się własnymi gospodarstwami domowymi.

„Harry i Meghan czuć się swobodnie i potrzebują więcej przestrzeni. Nie chcą mieszkać obok Williama i Kate”, informuje Daily Mail. „Właściwie to nie ma powodu, by ich londyńską rezydencją był Pałac Kensington. Jest tyle innych opcji, w tym zakup mieszkania za własne pieniądze. Kate i Meghan wiodą bardzo różny styl życia, ta różnica z czasem będzie się tylko pogłębiać”, donosi z kolei The Sun. 

Gdzie zamieszkają Meghan i książę Harry?

Pałac Kensington w sprawie przeprowadzki księżnej i księcia Sussex wydał specjalne oświadczenie. Wynika z niego, że faktycznie Harry i Meghan przeniosą się do Frogmore Cottage w Windsor Estate na początku przyszłego roku i tam będą przygotowywać się do narodzin pierwszego dziecka.

Frogmore Cottage jest prezentem od królowej dla Harry'ego i Meghan. Dla Harry'ego i Meghan ma również wartość sentymentalną.To tutaj obyło się ich przyjęcie weselne, a także sesja narzeczeńska. Stylowy dom, położony w królewskiej posiadłości Windsor, da księciu i księżnej dużo przestrzeni, a do dyspozycji ich gości znajdzie się 10 sypialni, siłownia i spa. 

Książę Harry i Meghan Markle, Dzień pamięci
Fot. AP/East News

księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages

Książę William i księżna Kate na Royal British Legion Festival of Remembrance w Royal Albert Hall w Londynie
Fot. CHRIS JACKSON/AFP/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?