Książę Harry i księżna Meghan w Nowej Zelandii. Maorysi, wpadka pary, złamany protokół i ciążowy brzuszek Meghan
Fot. HAGEN HOPKINS/AFP/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan i Harry wyprowadzają się z Pałacu Kensington! 

Wszytko przez księżną Kate?!

Olga Figaszewska 24 listopada 2018 20:15
Książę Harry i księżna Meghan w Nowej Zelandii. Maorysi, wpadka pary, złamany protokół i ciążowy brzuszek Meghan
Fot. HAGEN HOPKINS/AFP/East News

Czy to oznacza konflikt w brytyjskiej rodzinie królewskiej? Księżna Meghan i książę Harry wkrótce mają się wyprowadzić z Nottingham Cottage! Dlaczego podjęli taką decyzję? 

Harry i Meghan wyprowadzają się z Pałacu Kensington! 

Księżna i książę Sussex mieszkali w Nottingham Cottage od czasu zaręczyn. Mieli do dyspozycji własny apartament. Ich bezpośrednimi sąsiadami są między innymi księżna Kate i książę William z dziećmi, księżniczka Eugenia z mężem, a także inni członkowie rodziny królewskiej. Jak donoszą brytyjskie media Harry i Meghan przeniosą się do królewskiej posiadłości Frogmore Cottage w Windsorze. Tam do narodzin swojego pierwszego dziecka będą mogli liczyć na spokój i dyskrecję. 

Podobno przyszli rodzice podjęli decyzję o przeprowadzce w związku z konfliktem jaki wywiązał się między Meghan i księżną Kate. Co ciekawe, podobno również między braćmi doszło do spięcia. Wszyscy zgodnie uznali, że będzie lepiej, jeśli w końcu zamieszkają oddzielnie. Mają już swoje rodziny. Chcieliby zająć się własnymi gospodarstwami domowymi.

„Harry i Meghan czuć się swobodnie i potrzebują więcej przestrzeni. Nie chcą mieszkać obok Williama i Kate”, informuje Daily Mail. „Właściwie to nie ma powodu, by ich londyńską rezydencją był Pałac Kensington. Jest tyle innych opcji, w tym zakup mieszkania za własne pieniądze. Kate i Meghan wiodą bardzo różny styl życia, ta różnica z czasem będzie się tylko pogłębiać”, donosi z kolei The Sun. 

Gdzie zamieszkają Meghan i książę Harry?

Pałac Kensington w sprawie przeprowadzki księżnej i księcia Sussex wydał specjalne oświadczenie. Wynika z niego, że faktycznie Harry i Meghan przeniosą się do Frogmore Cottage w Windsor Estate na początku przyszłego roku i tam będą przygotowywać się do narodzin pierwszego dziecka.

Frogmore Cottage jest prezentem od królowej dla Harry'ego i Meghan. Dla Harry'ego i Meghan ma również wartość sentymentalną.To tutaj obyło się ich przyjęcie weselne, a także sesja narzeczeńska. Stylowy dom, położony w królewskiej posiadłości Windsor, da księciu i księżnej dużo przestrzeni, a do dyspozycji ich gości znajdzie się 10 sypialni, siłownia i spa. 

Książę Harry i Meghan Markle, Dzień pamięci
Fot. AP/East News

księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages

Książę William i księżna Kate na Royal British Legion Festival of Remembrance w Royal Albert Hall w Londynie
Fot. CHRIS JACKSON/AFP/East News

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.