Dawid Woliński o córce
Fot. Pawel Wodzynski/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Został ojcem, gdy miał 19 lat. Do dziś dba o tę relację, wspiera córkę w nietypowej pasji...

Dawid Woliński opowiedział o jej największym marzeniu

Rafał Kowalski 2 sierpnia 2023 09:58
Dawid Woliński o córce
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Choć nie wszyscy o tym wiedzą, Dawid Woliński został w wieku 19 lat ojcem. I choć nie założył rodziny z mamą dziecka, do dziś utrzymuje z ukochaną córką dobre relacje. W najnowszym wywiadzie wyjawił, w jaką stronę zawodową poszła Oliwia. Nietypowe…

Oliwia – córka Dawida Wolińskiego. Czym się zajmuje?

Mogłaby wybrać show-biznes i z pomocą znanego taty podbić jakąś jego część. Ale okazuje się, że ze światłami kamer jej nie po drodze. 27-letnia córka Dawida Wolińskiego spełnia się gdzie indziej. Kilka lat temu skończyła wrocławskie ASP i dokładnie wie, co chce robić w życiu. Jakie jest jej największe marzenie? „Stara się powołać pracownię ceramiczną, jej marzeniem jest, aby to było w Irlandii. I cały czas coś robi w tym temacie”, wyjawił JastrzabPost projektant.

Podczas konferencji Top model opowiedział też o tym, jaką ma dziś relację z dorosłą córką. „To nie jest tak, że nad relacjami się jakoś specjalnie pracuje. One są, albo ich nie ma. Można je naprawić, można je zburzyć. Myślę, że przede wszystkim uważność na drugiego człowieka jest przepisem na udaną relację”, powiedział.

CZYTAJ TAKŻE: Ukochana mecenasa Piotra Kaszewiaka robi karierę w TVP. Tak wygląda Iga Parada!

Dawid Woliński
Fot. Bartosz Krupa, bezpłatny materiał promocyjny

Oliwia Betlejewska – zdjęcia

Choć córka jurora Top model nie nosi dziś jego nazwiska, ma po tacie co innego. Pasję! Bo ceramika i moda to tak samo wymagającego wyobraźni aktywności… „Formy, które tworzy, są bardzo nowoczesne. Mam kilka zdjęć prac, które robiła. Kocham ją za to, bo widzę, ile pasji i radości sprawia jej to zajęcie. Artystyczną iskierkę odziedziczyła po mnie”, mówił w wywiadzie Dawid Woliński.

Zobaczcie zdjęcia 27-latki. Podobna do taty? 

ZOBACZ: Marcin Hakiel spotyka się z Magdaleną Stępień? Medialne doniesienia nie pozostawiają wątpliwości

Dawid Woliński z córką, 2007 rok

Dawid Woliński, córka Oliwia
Fot. Marcin Dlawichowski / Forum

Oliwia Betlejewska, nowe zdjęcia

Dawid Woliński z córką, córka Dawida Wolińskiego
Fot. instagram@dawid_wolinski

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.