Dawid Ogrodnik ojcem
Fot. Tomek Tyndyk
O TYM SIĘ MÓWI!

Dawid Ogrodnik zostanie ojcem! Kim jest jego partnerka Marta Nieradkiewicz?

Gabriela Czernecka 16 października 2017 13:10
Dawid Ogrodnik ojcem
Fot. Tomek Tyndyk

 

Aktorska para Marta Nieradkiewicz i Dawid Ogrodnik niedługo zostaną rodzicami! Gwiazda „Barw Szczęścia”, serialowa Julia, jest w czwartym miesiącu ciąży! Aktorzy są jedną z najbardziej skrytych par, nie afiszują się ze swoim uczuciem i nie rozpowiadają o nim w mediach. Jak narodziła się ich miłość?

 

Polecamy: Dawid Ogrodnik najlepszym aktorem 42. festiwalu filmowego w Gdyni! Co mówił nam o cenie sławy i najważniejszych rolach?

 

Dawid Ogrodnik będzie ojcem

 

O tym, że Dawid Ogrodnik i Marta Nieradkiewicz są razem media poinformowały w 2014 roku. Para poznała się podobno rok wcześniej, niedługo po tym, jak Dawid Ogrodnik zakończył swój poprzedni związek. Z wcześniejszych informacji wynikało, że aktor rozstał się z poprzednią partnerką, ponieważ ta nie podzielała jego aktorskiej pasji i twierdziła, że za dużo czasu spędza w pracy. W międzyczasie rozpadł się także wieloletni związek Marty Nieradkiewicz z Tomaszem Wasilewskim. Rok później Ogrodnik i Nieradkiewicz zaczęli się spotykać. Swoje uczucie trzymali z dala od błysków fleszy, wybierając się na czerwony dywan jedynie w ramach premiery produkcji, w której brali udział. Nic dziwnego, że każde pojawienie się ich na salonach wzbudza tak wielkie zainteresowanie. 

 

Okazuje się, że związek Dawida Ogrodnika i Marty Nieradkiewicz wkroczył na wyższy etap. Marta Nieradkiewicz, dziewczyna Dawida Ogrodnika jest w ciąży! Aktorka znana z roli Julii w „Barwach Szczęścia” czy Manii w filmie „Kamper”, jak informuje Dobry Tydzień, jest już w czwartym miesiącu ciąży. To oznacza, że dziecko Dawida Ogrodnika przyjdzie na świat w marcu przyszłego roku. Znajoma, na którą powołuje się magazyn Dobry Tydzień mówi, że przyszli rodzice są bardzo szczęśliwi. Serdecznie gratulujemy! 

Dawid Ogrodnik na premierze
Fot. ONS

Marta Nieradkiewicz

 

Polecamy: "Pękł mi przełyk". Dawid Ogrodnik o tym, jak poświęcił się dla roli w „Ostatniej rodzinie”

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.