O TYM SIĘ MÓWI

Dawid Kubacki i Marta Majcher stanęli na ślubnym kobiercu!

Gdzie i kiedy odbyła się uroczystość?

Olga Figaszewska 1 maja 2019 20:20

Ten dzień zapamiętają na długo! Dawid Kubacki i Marta Majcher wzięli ślub!  Para przysięgała sobie miłość w otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół. Gdzie i kiedy odbyła się uroczystość?

Ślub Dawida Kubackiego i Marty Majcher

Ślub Dawida Kubackiego i jego ukochanej, Marty Majcher odbył się w sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej na podhalańskiej Bachledówce w środę 1 maja. Wybranka skoczka wyglądała zachwycająco w eleganckiej, białej kreacji.

Na uroczystości wśród zaproszonych gości oczywiście znaleźli się koledzy skoczka: Kamil Stoch z żoną Ewą, Piotr Żyła, Maciej Kot, Stefan Hula, a także Jakub Wolny.

Kim jest żona Dawida Kubackiego, Marta Majcher?

Marta Majcher rzadko pojawia się w mediach, ale niemal zawsze można wypatrzeć ją na zawodach, w których udział bierze skoczek. Zakochani wiosną tego roku byli na wakacjach w Egipcie, w znanym kurorcie Szarm el-Szejk na Synaju. Co ciekawe, wrócili... zaręczeni!

Marta Majcher i Dawid Kubacki są już ze sobą kilka lat. Ukochana urzekła polskiego sportowca nie tylko naturalną urodą, ale i charakterem, osobowością oraz poczuciem humoru!

„Miał sprzedać za wielbłąda, ale nie wyszło”, skomentowała własne zdjęcie z pierścionkiem zaręczynowym. 

Zobacz w naszej galerii, jak wyglądał ich wielki dzień! Serdecznie gratulujemy! ZOBACZ ZDJĘCIA

W sieci pojawił się filmik z ich pierwszego tańca

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.