David Beckham z synami, premiera "The Class of 92", 1.12.2013, Londyn
Fot. Dave J Hogan/Getty Images
Z życia gwiazd

David Beckham odtworzył zdjęcie z synami. Tak dzisiaj wyglądają Romeo, Brooklyn i Cruz

Po małych, uroczych chłopcach nie ma już śladu!

Marta Nawacka 29 grudnia 2021 13:01
David Beckham z synami, premiera "The Class of 92", 1.12.2013, Londyn
Fot. Dave J Hogan/Getty Images

Od ponad dwóch dekad tworzą szczęśliwy związek. David i Victoria Beckhamowie są jedną z ulubionych par kolorowej prasy: piękni, sławni i kochani przez fanów. Przetrwali razem nie jeden kryzys, udowadniając, że ich miłość jest prawdziwa, a razem są najszczęśliwsi. Wspólnie wychowują czwórkę dzieci. Ostatnio piłkarz pokazał nowe zdjęcie z synami, odtwarzając to sprzed ośmiu lat. Romeo, Brooklyn i Cruz są nie do poznania!

David i Victoria Beckham – rodzina jest dla nich najważniejsza

David Beckham jest jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych piłkarzy na świecie. Karierę rozpoczynał w Manchester United, sprawdził się również jako kapitan reprezentacji Anglii. Swoją przyszłą żonę, Victorię, poznał w 1996 roku podczas charytatywnego meczu w Londynie i... prawie natychmiast coś między nimi zaiskrzyło. Po dwóch latach zakochani się zaręczyli, a po kolejnym roku wzięli bajkowy ślub w zamku Luttrellstown pod Dublinem.

Beckhamowie wychowują wspólnie czwórkę dzieci, synów: Romeo, Brooklyna i Cruza oraz córkę Harper. Prasa niejednokrotnie donosiła o ich rzekomych problemach i kryzysach w związku, Davida Beckhama oskarżano o romans z asystentką Rebeccą Loos, zarzucano mu również zbyt zażyłe i bliskie stosunki z nauczycielką córki pary. Plotki o rozwodzie zakochanych ostatecznie rozwiała sama Victoria Beckham. Na łamach Harper’s Bazaar oficjalnie wyznała, że w związku jej i męża wszystko jest w jak najlepszym porządku. Niedawno szczęśliwi małżonkowie obchodzili 22. rocznicę ślubu.

Czytaj też: Brooklyn Beckham ma nową pasję. Syn Davida i Victorii nie chce być już sławnym fotografem

David i Victoria Beckham, British Fashion Awards 2018, 10.12.2018
Fot. Joel C Ryan/Invision/AP/East News

David i Victoria Beckham, British Fashion Awards 2018, 10.12.2018

Brooklyn, Cruz i Romeo Beckhamowie, Kids' Choice Sports 2015, 16.07.2015
Fot. @Parisa/EAST NEWS

Brooklyn, Cruz i Romeo Beckhamowie, Kids' Choice Sports 2015, 16.07.2015

David Beckham na zdjęciu z synami

Mimo napiętych grafików, David i Victoria Beckham zawsze znajdują czas dla swojej rodziny. To właśnie ona jest dla nich najważniejsza i najszczęśliwsi są wtedy, kiedy mogą być razem. Romeo, Brooklyn, Cruz i Harper są bardzo zżyci z rodzicami. Z okazji świąt David Beckham wraz z synami odtworzyli swoje słynne zdjęcie sprzed 8 lat. Po słodkich chłopcach nie ma już śladu! Teraz na fotografii widać już czterech przystojnych mężczyzn...  

Zobacz także: Victoria i David Beckham zaszaleli ze świątecznymi swetrami. To hit sezonu!

 

David i Victoria Beckhamowie z synami: Romeo, Cruzem i Brooklynem, premiera
Fot. Pete Mariner/Retna/Photoshot/REPORTER

David i Victoria Beckhamowie z synami: Romeo, Cruzem i Brooklynem, premiera "The Class of 92", 1.12.2013

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.