Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum
O tym się mówi

Dariusz Krupa chciałby odzyskać kontakt z Allanem. Nie rozmawiali ze sobą od lat

„Bardzo go kocham i czekam na rozmowę...”

Marcjanna Maryszewska 7 marca 2023 11:05
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Dariusz Krupa powrócił do show-biznesu. W najnowszym wywiadzie poruszył temat najstarszego syna. Allan to owoc związku muzyka oraz Edyty Górniak. Dziś panowie nie mają ze sobą żadnego kontaktu… Ojciec nastolatka chciałby to zmienić. Ujawnił, jak wyglądała ich ostatnia rozmowa.

Dariusz Krupa i Allan Krupa — trudne relacje

Allan Krupa to jedyny syn, a zarazem oczko w głowie Edyty Górniak. Przyszedł na świat w 2004, rok przed ślubem swoich rodziców. Tworzyli piękny i pełen miłości związek… lecz ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Dariusz Krupa i Allan Krupa zakończyli swoje małżeństwo w lutym 2010 roku. Rozstali się jednak w dobrych stosunkach, uzgadniając wcześniej wszelkie kwestie związane z majątkiem i opieką nad kilkuletnim synem.

Allanem opiekowali się naprzemiennie, lecz chłopak w późniejszych wywiadach nie ukrywał, że to z mamą miał dużo lepszy kontakt. „Mój ojciec nigdy nie wpłynął znacznie na moje życie względem pozytywnym, przez co nie miałem takiego sentymentu do niego. Był trochę dla mnie obcy”, przyznał w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

CZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Rozenek-Majdan nie rozpieszcza synów. Na tę rzecz nie żałuje jednak pieniędzy

Wypadek z 13 lipca 2014 roku całkowicie zaprzepaścił ich relacje. Panowie nie rozmawiali ze sobą od lat. „„Z ojcem nie mam żadnego kontaktu. Tak naprawdę nic w moim życiu nie wypływa z mojej relacji z ojcem. To już było, nic więcej nie będzie. Nie mam z nim kontaktu i nie będę miał”, podkreślał Allan Krupa w rozmowie z portalem Co za tydzień. Dariusz Krupa potrącił na pasach kobietę ze skutkiem śmiertelnym. „To jedyny przypadek, kiedy nauczyłem się z błędów innego człowieka”, skwitował jego syn w jednym z wywiadów.

Edyta Górniak, Allan Krupa, Top Of The Top - Sopot Festival 2018

Edyta Górniak, Allan Krupa, Top Of The Top - Sopot Festival 2018
Fot. TRICOLORS/East News

Dariusz Krupa udzielił szczerego wywiadu. Chce odzyskać kontakt z synem

Za sprawą wywiadu udzielonego serwisowi Fakt Dariusz Krupa postanowił wrócić do show-biznesu. To pierwszy raz od wypadku, gdy ojciec Allana zabiera głos publicznie. Opowiedział m.in. o tym, jak dziś wygląda jego życie — potwierdziły się wówczas nie tak dawne doniesienia o nowej partnerce oraz trzecim dziecku. „Mam wspaniałą partnerkę i mamy cudownego synka. [...] On i Martyna dają mi teraz siłę. Wiem, że to, co zrobiłem, to co się stało, jest niewytłumaczalne i złe. Ale teraz tę złą rzecz, chcę przekuć w coś dobrego i cudownego”, zwierzał się Dariusz Krupa.

SPRAWDŹ: Dariusz Krupa jest w szczęśliwym związku, doczekał się rocznego synka... Po latach milczenia muzyk zabrał głos

W dalszej części poruszył również temat swojego najstarszego syna. Za niecałe trzy tygodnie Allan Krupa będzie świętował swoje 19-ste urodziny, a ojciec od lat jest nieobecny w jego życiu… Muzyk nie ukrywa, iż chciałby, aby kiedyś uległo to zmianie. W tym samym wywiadzie przyznał, że bardzo zależy mu na kontakcie. Opowiedział o tym, jak wyglądała ich ostatnia rozmowa. 

„To bardzo trudny temat, rozumiem, że Allan musiał bardzo to przeżyć, był chłopcem. Rozumiem, że może być na mnie zły, a nawet wściekły. Zadzwoniłem jednak i powiedziałem mu, że jestem, że go bardzo kocham i czekam, aż będzie gotów na rozmowę lub spotkanie”, wyznał muzyk w rozmowie z Faktem. Do tej pory nie doczekał się jednak wiadomości z jego strony. Wierzy, że musi uzbroić się w cierpliwość. „Muszę być cierpliwy, dziś to już mężczyzna, nie mogę mu niczego nakazać. Oprócz czekania, nic więcej nie mogę zrobić”, dodał.  

Dariusz Krupa, 9.01.2011

Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Dariusz Krupa, Edyta Górniak

Dariusz Krupa, Edyta Górniak
Fot. Grąbczewski/AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.