TYLKO U NAS!

Daria Ładocha zabrała córki w wyjątkową podróż. Dokąd wyjechała?

Jak dziennikarka spędziła zimowy wypoczynek?

Olga Figaszewska 13 marca 2018 23:00

Szczęśliwa mama, miłośniczka zdrowego żywienia i świadomej kuchni. Zapalona podróżniczka. Kobieta z tysiącem pomysłów. Taka jest Daria Ładocha. Czy jest u szczytu sławy? Z pewnością. W ostatnim czasie jest o niej coraz głośniej. Wygrała drugą edycję programu Agent Gwiazdy. Udowodniła, że nie tylko zna się na gotowaniu, jak mało kto, ale także jest skutecznym strategiem i potrafi wcielać w różne role. Prowadzi warsztaty i programy kulinarne, wydaje kolejne książki, uczy magii i wirtuozerii. W ostatnim czasie znalazła również chwilę oddechu dla siebie i swoich bliskim.  Postanowiła zregenerować siły i wyjechać. Dokąd? 

Daria Ładocha: podróże. TYLKO U NAS: Dokąd się udała?

Daria Ładocha jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci: 9-letniej Laury i 4-letniej Matyldy. Zdarza się, że dziewczynki towarzyszą jej podczas dalekich podróży. Ale tym razem, dziennikarka udała się wraz z pociechami na narty do... Tylicza.

Malownicze górskie plenery sprzyjały wypoczynkowi. Sanki, szaleństwo na stoku, kuligi, ogniska, spacery dostarczają wielu pozytywnych emocji. W końcu możliwości na aktywne spędzanie czasu jest tak wiele!

Jak Daria Ładocha spędziła z rodzina wolny czas? Fotografie sugerują, że bawili się świetnie! Sprawdźcie w naszej galerii!  

Wideo

Ten kosmetyk zmniejszy widoczność zmarszczek w ciągu jednej nocy!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Niezwykła rozmowa z Grażyną Torbicką o jej wszystkich miłościach. A Remigiusz Mróz zdradza nam tajemnice swojego sukcesu!