Dakota Johnson
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Dakota Johnson jest w ciąży? Zagraniczne media zdradziły nawet płeć dziecka!

Sprawa nie jest jednak pewna...

Rafał Kowalski 9 października 2018 08:57
Dakota Johnson
Fot. East News

Dakota Johnson i lider zespołu Coldplay Chris Martin (były mąż Gwyneth Paltrow) przedstawiani są w mediach jako para już od prawie roku. Mimo wszystko ani aktorka, ani muzyk nigdy nie potwierdzili tej informacji. Co więcej, nawet tydzień temu, gdy oboje mieli uświetnić swoją obecnością festiwal zorganizowany w Central Parku, przyszli na niego osobno… Może wieść o tym, że będą mieli dziecko skłoni ich do ujawnienia związku?

Dakota Johnson jest w ciąży?

To nie pierwszy raz kiedy, informatorzy zagranicznych mediów twierdzą, że gwiazda filmu 50 Twarzy Greya spodziewa się dziecka. Ostatnie takie doniesienia pojawiły się w lutym. „Ona stara się ukrywać brzuszek jak tylko może, ale widać po niej, że wygląda nieco inaczej niż wcześniej i promienieje”, twierdziło wtedy źródło magazynu Heat.

Tym razem informację o ciąży Johnson podał portal TMZ, który twierdzi, że ma na to niezbite dowody! Mianowicie, kilka dni temu aktorka obchodziła swoje kolejne urodziny. Z tej okazji ona i jej partner mieli zaprosić do siebie grupę znajomych i rodzinę. Pojawili się rodzice Dakoty - Melanie Griffith i Don Johnson – oraz między innymi Sean Penn i Julia Roberts. Informator portalu twierdzi, że zaproszeni goście byli ogromnie zdziwieni, kiedy okazało się, że para nie tylko chce świętować urodziny aktorki, ale też fakt, że jest ona z Martinem w ciąży!

A co z płcią dziecka? Podobno pomieszczenie, w którym bawili się wszyscy było przystrojone niebieskimi balonami, co miałoby wskazywać na to, że Dakota Johnson i Chris Martin będą mieli synka.

Po fali publikacji z radosną informacją, entuzjazm wielbicieli pary ostudził jednak rzecznik Johnson, który w rozmowie z Us Weekly zaprzeczył, jakoby spodziewała się ona dziecka. Impreza miała podobno jedynie charakter urodzinowy, a Dakota owszem zostanie niedługo mamą, ale… chrzestną.

Kto mówi prawdę? Nie mamy chyba powodów, żeby nie wierzyć rzecznikowi aktorki. Z drugiej jednak strony, już nie takie pomyłki zdarzały się w show-biznesie… Jaka jest prawda pokażą najbliższe miesiące.  

Fot. East News

Fot. East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.