Michel Moran, Viva! 8/2019
Fot. Olga Majrowska
Z życia gwiazd

Czym zajmuje się syn Michela Morana? Andrea nie poszedł w ślady sławnego kucharza!

Jego wybór może być sporym zaskoczeniem

Marta Nawacka 5 listopada 2021 07:54
Michel Moran, Viva! 8/2019
Fot. Olga Majrowska

Jeden z najbardziej popularnych kucharzy i restauratorów w naszym kraju oraz juror programu „MasterChef” doczekał się dwójki dzieci. Zarówno syn Andrea, jak i córka Solene są już dorośli. Żadne z nich jednak nie poszło w ślady ojca... Czym zatem zajmuje się syn Michela Morana?

Michel Moran – kim jest?

Michel Moran jest obecnie jednym z najbardziej popularnych restauratorów i kucharzy w Polsce. Widzowie pokochali go także za rolę jurora w programie kulinarnym MasterChef. Mężczyzna doczekał się dwójki dzieci: syna Andrei i córki Solene, którzy dziś są już dorośli. Fani kucharza niejednokrotnie zastanawiali się, czy jego dzieci poszły w ślady sławnego taty i zajmują się gotowaniem. Okazuje się, że nic bardziej mylnego!

Czytaj też: Michel Moran odwiedził U Fukiera. Jak ocenia kuchnię Magdy Gessler? „To było szaleństwo!”

Michel Moran, Viva! 8/2019
Fot. Olga Majrowska

Michel Moran w sesji dla magazynu VIVA!, 2019 rok

Czym zajmuje się syn Michela Morana, Andrea?

W wywiadzie dla Rewii Michel Moran przyznał, że jego dzieci wybrały zupełnie inne ścieżki życiowe i zawodowe niż on sam. „Nie poszły w moje ślady. Córka studiuje psychologię, a syn jest rolnikiem, hoduje bydło i żyje blisko natury. To od zawsze było jego marzenie”, mówił mężczyzna. Z racji, że Andrea mieszka w Nowej Kaledonii (leżącej w Oceanii, pomiędzy Australią i Nową Zelandią na Oceanie Spokojnym), to słynny kucharz nie widuje się z nim zbyt często. Sam Michel żartował, że jego syn mieszka zupełnie jak bohater filmu „Cast away. Poza światem”.

Mężczyźni są jednak zgodni co do jednego: najważniejsze, że Andrea robi to, co kocha. Jak wyznał w programie Uwaga! TVN, jest w tym spora zasługa jego taty: „Przekazał mi motto: rób co lubisz, a wszystko będzie dobrze . Żeby nie myśleć o byciu bogatym, o pieniądzach, tylko robić, co się kocha, a dalej wszystko będzie super. Tak robię i to działa”. Niestety ceną za spełnianie marzeń jest ograniczony kontakt ojca z synem... Szczególnie mocno Michel Moran odczuł to podczas pandemii. Andrea jednak dbał o to, by poprawić jurorowi MasterChefa humor, wysyłając mu zdjęcia. „Miło, kiedy rano wstajesz i tu piękna zdjęcia od syna!!!! Trudny okres, pandemia nie pozwala nas się spotkać!!!! Tęsknota jest coraz większa, ale najważniejsze widać, że uśmiech jest !!!! I że wszystko jest ok”, pisał na swoim Instagramie restaurator.  

Zobacz także: Magda Gessler śpi na planie MasterChefa! Jurorzy programu opowiedzieli nam o kulisach

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.