Sławomir i Kajra
Fot. East News
O NICH JEST GŁOŚNO

Sławomir zakazał żonie udziału w Twoja twarz brzmi znajomo?! Produkcja show potwierdza!

Powód decyzji piosenkarza zaskakuje...

Rafał Kowalski 22 lipca 2018 14:01
Sławomir i Kajra
Fot. East News

Granie dwudziestu pięciu koncertów każdego miesiąca to zadanie wymagające dużego zaangażowania i poświęcenia. W przypadku Sławomira i jego żony Magdaleny „Kajry” Kajrowicz taki stan rzeczy trwa już drugi rok i wszystko wskazuje, że koncertowa gorączka szybko się nie skończy. Mimo, że żona piosenkarza miała ochotę na przerwę… W najnowszym wywiadzie para opowiedziała również o tym, że w trasie kojarzy im malutki synek!

Dlaczego Kajra nie wystąpi w „Twoja twarz brzmi znajomo”?

Według informacji dziennika Fakt, ukochana Sławomira została zaproszona do udziału w show Polsatu, jednak ostatecznie musiała odmówić ze względu na sprzeciw męża. – Gdy się z nią skontaktowali z ofertą pracy, była przeszczęśliwa. Jednak Sławomir stwierdził podobno, że nie widzi powodu, dla którego Kajra miałaby aż na trzy miesiące zrezygnować z ich wspólnych koncertów – powiedziała Faktowi osoba z ekipy programu.

To dość zaskakujące doniesienia prasy, ponieważ w jednym z ostatnich wywiadów para opowiedziała o tym, że wszystkie decyzje podejmuje po partnersku, wspólnie. Z drugiej jednak strony wokalista faktycznie zaznaczył, że czuje się o wiele lepiej w trasie, gdy jego żona jest obok. „Kiedy powstał projekt „Sławomir” chcieliśmy i musieliśmy go robić razem, a nie tak, że ja jestem w trasie, a Kajra w Warszawie. Nie wzięła sobie męża marynarza”, zdradził Sławomir. Z kolei ukochana gwiazdora dodała, że wspólne koncertowanie bardzo jej pasuje. „Dostaliśmy wiele nagród, ale największym sukcesem jest to, że jesteśmy razem 24 godziny na dobę i uwielbiamy to”, czytamy w wywiadzie dla Twojego Stylu.

Syn Sławomira i Kajry – ile ma lat i jak ma na imię?

Z wywiadu pary dowiadujemy się też, że Sławomir i Kajra mają dwuletniego synka Kordiana! Okazuje się, że malec stale towarzyszy rodzicom w pracy. ­„Byłam z nim w pracy już tydzień po porodzie. Poznał wszystkie programy, w których brał udział Sławomir: „Taniec z gwiazdami”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, koncerty, próby. Na koncertach nosi słuchawki wygłuszające. Jest pupilkiem ekipy, uwielbia ludzi. W busie każdy ma swoje zajęcie, on również: książeczki, gry, dużo śpi. Tak mu się trafiło”, wyjawiła Magdalena Kajrowicz.

Wielka szkoda, że nie zobaczymy żony Sławomira w show Polsatu, bo domyślamy się, że jej wcielenia w znanych artystów mogłyby okazać się genialne. Jeśli jednak para chce skupić się na koncertowaniu, sobie i dziecku to mamy nadzieję, że świetnie wykorzystają ten czas.  

Słąwomir Zapała z żoną
Fot. East News

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.