Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, bal TVN 2018
Fot. Pawel Kibitlewski/ONS
Z ŻYCIA GWIAZD

Czy Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski planują razem dzieci?

Podróżniczka chyba zdradziła zbyt wiele...

VIVA! 17 września 2018 15:26
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, bal TVN 2018
Fot. Pawel Kibitlewski/ONS

Pojawienie się razem Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego na Balu Fundacji TVN było wydarzeniem wieczoru. Para po raz pierwszy pokazała się wspólnie na czerwonym dywanie i była w centrum uwagi fotografów, szczególnie, że okazywali sobie dużo czułości. O ich związku wiadomo było od kilku miesięcy, lecz nie mówią oni o nim publicznie. Teraz zostali obwołani najpiękniejszą parą balu i udzielili pierwszego wspólnego wywiadu, w którym dziennikarka zdradziła dość dużo…

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski planują wspólnie dziecko?

Zapytana o związek Martyna Wojciechowska odpowiedziała szczerze: „Ja miałam zawsze taką zasadę, że jeden plus jeden nie powinno się równać dwa, tylko trzy albo pięć…”, powiedziała w rozmowie z Dzień Dobry TVN. Ta dwuznaczna odpowiedź od razu spowodowała pytanie o to, czy para planuje założyć rodzinę. Podróżniczka jednak sprostowała swoje słowa: „Nie, nie w tym sensie. Mam na myśli, równanie jest proste – jeden plus jeden równa się dwa. Ja uważam, że my razem, tak czuję i zawsze szukałam takiego partnera, stanowię więcej, bo my dodajemy sobie skrzydeł, znaczy Przemek mi dodaje skrzydeł”, wyznała Martyna.

Czy w pierwszych słowach Wojciechowskiej był jednak ułamek prawdy? Ich związek rozwija się naprawdę szybko. Połączyły ich wspólne pasje. Kossakowski poznał także mamę i córkę ukochanej i nawiązał z nimi bardzo dobry kontakt. Marysia jest owocem związku dziennikarki z Jerzym Błaszczykiem. Tata dziewczynki w 2016 roku przegrał walkę z nowotworem. Od tamtej pory Martyna Wojciechowska samotnie wychowywała. Dla Martyny było to bardzo ważne. Zależy jej na tym, by partner zrozumiał, że stale musi poświęcać córce dużo czasu. 

Bal Fundacji TVN, Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Fot. ONS

Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski
Fot. East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.