Royal tour 2019 Meghan i Harry
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Czy księżna Meghan jest w drugiej ciąży?! Tabloid nie ma wątpliwości i publikuje... pierwsze zdjęcia!

Rodzina Harry'ego niebawem się powiększy?

Gabriela Czernecka 24 czerwca 2020 11:57
Royal tour 2019 Meghan i Harry
Fot. Getty Images

Doniesienia o drugiej ciąży księżnej Meghan pojawiają się już do kilku miesięcy. Odkąd para zdecydowała się wieść życie z dala od brytyjskiej rodziny królewskiej, wielu przypuszczało, że małżeństwo niebawem postara się o nowego potomka. Dziś tabloid New Idea ujawnia, że Meghan jest w drugiej ciąży i na dowód tej informacji publikuje jej zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Czy faktycznie księżna Sussex spodziewa się dziecka? Argumenty tabloidu są naprawdę przekonywujące... 

Czy księżna Meghan jest w drugiej ciąży?

Według najnowszego wydania magazynu New Idea, książę i księżna Sussex spodziewają się drugiego dziecka. Małżeństwo osiadło w Los Angeles, rzadko pokazuje się publicznie i cieszy się życiem z dala od królewskiego protokołu i ciągle śledzących ich paparazzi. Tabloid twierdzi, że spokojne życie i unikanie publicznych wyjść i wystąpień to oznaka powiększenia się rodziny u pary. Dowodem na to, że Meghan spodziewa się drugiego dziecka ma być także wideo, które młodzi rodzice opublikowali z okazji pierwszych urodzin Achiego. Widać na nim Meghan, która zdaniem tabloidu zakrywa ciążowe krągłości luźnymi ubraniami. „Przyznała, że ​​próbowali, i idealnie się udało, chciała mieć kolejne dziecko w wieku zbliżonym do syna”, mówi źródło magazynu.

Według New Idea, małżeństwo nie zamierza teraz informować oficjalnie o tym, że ich rodzina się powiększy. To ma być świadomy sygnał dla wszystkich, że nie są już członkami rodziny królewskiej i te zasady ich nie dotyczą. Mówi się także, że ma to być drobny przytyk w stronę samych Windsorów, przede wszystkim królowej, księcia Karola i księcia Williama, którzy również o tym, że Meghan jest w drugiej ciąży mają dowiedzieć się z mediów. Ma to być zdaniem informatora ostateczne przesłanie w ich stronę, że rodzina Sussex jest już kompletnie niezależna i nie musi podporządkowywać się królewskiej etykiecie. Czy informacje o drugiej ciąży Meghan się potwierdzą? 

QUIZ: Czy wiesz wszystko o brytyjskiej rodzinie królewskiej?>>

Bardzo możliwe, w końcu już kilka miesięcy temu, gdy Harry spotkał się z rodziną wojskowych, pytał o trudności w wychowywaniu dwójki dzieci. Z kolei Meghan w jednym z wywiadów miała wyznać, że następnym razem zamierza rodzić w Stanach Zjednoczonych. Przypomnijmy, że przecież książę Harry jeszcze w wywiadzie dla brytyjskiego Vogue'a przyznał, że chciałby mieć jeszcze jedno dziecko. „Widzę świat inaczej. Ale zawsze chciałem się upewnić, nawet zanim byłem ojcem i chciałem mieć dzieci...”, mówił książę. „Byle nie za dużo!”, wtrąciła Dame Goodall. „Maksymalnie dwoje!”, uspokoił ją Harry. Wygląda na to, że pozostaje nam cierpliwie czekać na potwierdzenie tych informacji!  

New Idea Meghan w drugiej ciąży
Fot. Mat. prasowe

Meghan Markle 2019 Afryka
Fot. East News

Księżna Meghan i książę Harry royal tour 2019
Fot. SplashNews.com/East News

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.