Kamil Sipowicz, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Czy Kamil Sipowicz weźmie ślub z nową partnerką? Tygodnik wie, co planuje artysta

Wdowiec po Korze marzy tylko o jednym...

Rafał Kowalski 16 czerwca 2020 19:55
Kamil Sipowicz, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

W lipcu miną dwa lata od śmierci Kory. I choć ból w sercu Kamila Sipowicza jest po stracie ukochanej ogromny, to artysta stara się ułożyć sobie życie na nowo. U jego boku od jesieni 2019 roku jest tajemnicza Sylwia. Jakie plany mają zakochani?

Nowy związek Kamila Sipowicza – szczegóły

Choć na początku wdowiec po Oldze Jackowskiej nie chciał komentować doniesień mediów o tym, że ma nową partnerkę, jeszcze w 2019 roku powiedział, jaka jest prawda. „Przez ostatnie lata życia z Korą oraz rok po jej śmierci żyłem niejako publicznie. Jednak pod koniec lata tego roku zdarzyło się w moim życiu coś, co chciałem zachować dla siebie, zapragnąłem prywatności. Zakochałem się. Powtarzam: chciałem tym dzielić się tylko z najbliższymi ale nie udało się. Mam piękną i mądrą partnerkę, która pojawiła się w momencie mojej najgorszej rozpaczy”, napisał na Facebooku.

Dodał też, że wiele z plotek pojawiających się w mediach nie jest prawdą. „Wbrew temu, co sugerują niektóre pisma brukowe nie spotykaliśmy się za życia Kory. Przyzwyczaiłem się, że tego typu media zazwyczaj mijają się z prawdą, ale ta „informacja” to już przesada wymagająca sprostowania”, zaznaczył Kamil Sipowicz i życzył wszystkim wraz z partnerkę Sylwią najlepszego roku 2020.

Minęło pół roku i dziennikarze jednego z tygodników dołożyli wielu starań, by dowiedzieć się, jak układa się Kamilowi Sipowiczowi i jego drugiej połówce. Okazuje się, że 66-latek wciąż znajduje oparcie i ukojenie w partnerce. Czy jednak para planuje sformalizować związek? O tym nie ma mowy.  „Mąż Kory szuka ciszy i spokoju. Wybrał miejsce, w którym artystka spędziła ostatnie tygodnie życia. Teraz on przebywa tam w towarzystwie ukochanej Sylwii”, twierdzi informator Na Żywo.

Tak czy tak życzymy Kamilowi Sipowiczowi wszystkiego co najlepsze. 

Kora i Kamil Sipowicz, VIVA! 2016 NEW
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Kamil Sipowicz, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.