W internecie miłość, a jak jest naprawdę?

Monika Katarzyna Krupska 19 czerwca 2018 09:55

Już za kilka godzin reprezentacja Polski rozegra swój pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej. Piłkarzom na trybunach będą kibicować nie tylko fani, ale i ich piękne żony i partnerki. Najczęściej w kontekście polskich WAGs mówi się o Marinie Łuczenko-Szczęsnej, Annie Lewandowskiej oraz o Sarze Boruc. Teraz w pierwszej trójce coraz częściej wymienia się żonę Kamila Grosickiego, Dominikę. Była modelka dawniej unikała rozgłosu, a dziś pozuje na okładkach gazet i z chęcią dzieli się z fanami swoim życiem! Pokazuje nie tylko idealne życie u boku sportowca, ale i przyjaźń z innymi WAGs. Jak myślcie czy żony i partnerki piłkarzy są wobec siebie solidarne? 

Obozy u Lewandowskiej 

„Wszystkie się znamy, lubimy i wspieramy. Mamy taką niepisaną zasadę, że młodze dziewczyny radzą się starszych. Mamy też swoje wyjazdy”, mówi Dominika Grosicka w najnowszym Joy'u. Żona Kamila Grosickiego dodaje, że obozy Anny Lewandowskiej bardzo zbliżły do siebie wszystkie WAGs.

„Jeżdżąc tam, zawsze czuję się jakbym była na koloniach z przyjaciółkami. Śmiejemy się, wylewamy siódme poty, zwierzamy się sobie nawzajem, potrafimy przegadać całą noc i płaczemu, jak dzieciaki, gdy rozjeżdżamy się do domów”, komentuje. Dodaje, że po urodzeniu drugiego dziecka jej ciało potrzebowało dyscypliny, stąd treningi u Ani okazały się świetnym rozwiązaniem.

„Byłam przekonana, że nie dam sobie rady. Ania namawiała mnie chyba z rok, a może nawet dwa. Aż złapałam bakcyla i teraz nie wyobrażam sobie bez nich życia. Ładuję tam akumulatory, zeruję się, odpoczywam psychicznie. Tygodniowy wycisk jest tak samo dobry dla głowy, jak i dla ciała”, wyznaje.  

 

🇵🇱❤️ #teampoland#friends#winn ✌🏻 @annapeszko

Post udostępniony przez Dominika Grosicka (@dominikagrosicka)

 

1/5
Dominika Grosicka, żona Kamila Grosickiego
Copyright @instagram@dominikagrosicka
1/5

Dominika Grosicka to żona Kamila Grosickiego

2/5
Anna Lewandowska i Dominika Grosicka
Copyright @Instagram @dominikagrosicka
2/5

Przyjaźni się z Anną Lewandowską 

3/5
Anna Peszko, Anna Lewandowska, Dominika Grosicka
Copyright @
3/5

WAGs wspierają swoich partnerów i mężów 

4/5
Marina, Sara Boruc, Anna Lewandowska, Anna Peszko, Dominika Grosicka
Copyright @
4/5

Panie deklarują, że się przyjaźnią 

5/5
Polskie WAGs
Copyright @
5/5

Lubicie polskie WAGs? 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.