O NICH JEST GŁOŚNO

Związek Alicji Bachledy-Curuś i Marcina Gortata czeka poważna próba. Czy ich miłość ma szansę przetrwać?

Weronika Kostyra 11 listopada 2017 15:00
Marcin Gortat i Alicja Bachleda Curuś
Fot. East News

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat latem spędzili dużo czasu razem w Polsce. Jedna z bardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu na stałe mieszka jednak w Stanach Zjednoczonych i po zakończeniu urlopu musieli wrócić – aktorka do Los Angeles, a sportowiec do Waszyngtonu. Jak znoszą tę rozłąkę?

Związek na odległość Marcina Gortata i Alicji Bachledy-Curuś

Oba miasta dzieli 3,5 tysiąca kilometrów. Marcin Gortat mówił niedawno, że rozważa powrót do Polski po zakończeniu sportowej. Na razie jednak do 2019 roku gra w drużynie Washington Wizards. Z kolei syn Alicji chodzi do szkoły w Los Angeles, więc przeprowadzka także nie jest możliwa. „Ala od lat mieszka w Hollywood, bo ciągle ma nadzieję, że jej kariera aktorska w końcu nabierze tempa. Poza tym jej syn Henry chodzi w Los do prestiżowej szkoły Campbell Hall School. Alicja nie wyobraża sobie, żeby teraz fundować mu przeprowadzkę”, powiedział znajomy aktorki w rozmowie z „Fakt Gwiazdy”.

Zakochani starają się spotykać, kiedy tylko przydarzy się im okazja, nie udaje się to jednak często. Oboje są bardzo zajęci, drużyna Marcina dopiero w grudniu będzie grała w Los Angeles: „Marcin jest teraz w trakcie sezonu meczowego, który potrwa aż do maja. Przez ten czas jeździ z drużyną po całej Ameryce. Gra bez przerwy, co dwa dni. Ala robi co może, by chociaż na chwilę spotykać się z Marcinem. Ostatnio, kiedy grał mecz w Los Angeles, kibicowała mu na trybunach, a potem spędzili wspólnie wieczór”, czytamy w tabloidzie.

Związek na odległość jest bardzo trudny i wymagający. Czy uda im się go utrzymać do końca kontraktu Marcina? To pokaże czas…

Zobacz także: Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś po raz pierwszy zamieścili tak intymne zdjęcie! Potwierdzili, że są parą?

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!