księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Czy księżna Kate niebawem ogłosi, że spodziewa się dziecka? Internauci mają na to dowody!

Trudno się z nimi nie zgodzić...

Gabriela Czernecka 6 lutego 2020 19:25
księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images

Księżna Kate spodziewa się czwartego dziecka? W ostatnim czasie stylistka Kate przygotowuje jej dość luźne kreacje. Szczególną uwagę przykuła ostatnia kreacja księżnej na BAFTA 2020, ale nie tylko stylizacje sprawiają, że internauci zastanawiają się, czy rodzina Kate i Williama niebawem się powiększy. Zachowanie księcia Williama również rodzi wiele domysłów... 

Czwarta ciąża księżnej Kate

Spekulacje na temat czwartej ciąży księżnej Kate pojawiają się już od kilku miesięcy. Brytyjska prasa nieustannie doszukuje się kolejnych dowodów na to, czy Kate pod idealnie skrojonymi kreacjami ukrywa ciążowy brzuszek. Ostatnio brytyjska rodzina królewska nie ma zbyt wielu powodów do radości. Odejście Meghan i Harry'ego, a teraz nieustanne doniesienia na temat skandalu z udziałem księcia Andrzeja nie wpłynęły dobrze na wizerunek Windsorów. Nic dziwnego, że wszyscy z niecierpliwością oczekują na dobre wiadomości. Czy będą nimi właśnie narodziny kolejnego potomka w rodzinie książęcej pary Cambridge? Internauci dostrzegają pewne znaki...

Książę William, księżna Kate 2020
Fot. Getty Images

Sporo szumu wywoła niedawna stylizacja Kate. Księżna pojawiła się w przedszkolu Stockkwell Gardens, gdzie m.in. rozmawiała  z personelem i rodzicami o swojej przełomowej ankiecie #5bigquestions. Ankieta zainicjowana tydzień przed tym wydarzeniem, miała na celu zainicjowanie ogólnokrajowej rozmowy na temat wczesnego okresu dzieciństwa. Księżna zaprezentowała się na niej w niebieskim płaszczu oraz białym swetrze z wysokim kołnierzykiem marki Sezane wartym 125 dolarów, ciemnych jeansach i niewysokich botkach. Wyglądała pięknie, ale co niektórzy zwrócili uwagę na to, że sweterek jest dość luźny, a sama księżna dość często trzyma dłoń na wysokości talii. To jednak nie wszystko. Zaczęto baczniej przyglądać się także innym jej stylizacjom. 

Księżna Kate w niebieskim płaszczu
Fot. Getty Images

Chwilę później księżna u boku męża pojawiła się na imprezie BAFTA 2020. Kate oczywiście zgodnie z zasadami, miała na sobie kreację, w której mieliśmy okazję widzieć ją wcześniej, a dokładnie w 2012 roku podczas podróży w Malezji. Niektóre media podają, że stylistka Kate, Virginia Chadwyck-Heale miała specjalnie wybrać sukienkę, która podkreśli brzuszek i potwierdzi plotki o ciąży. Według źródła jednego z zagranicznych magazynów, Elżbieta II ponoć już dawno wiedziała o radosnej nowinie, ale powstrzymywała wnuka przed rozpowszechnianiem tej informacji.

Faktycznie stylistka Kate, mogła otrzymać dokładne wytyczne na temat tego, jak odpowiednio podkreślić sylwetkę księżnej, ale najprawdopodobniej miała zrobić to tak, by kreacja nie powodowała ona niepotrzebnych plotek. Niestety chyba nie do końca się to udało, skoro wielu dostrzegło, że sukienka pod biustem nie jest dopasowana, a wręcz widać, że jest luźno puszczona. 

BAFTA 2020 KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻĘ WILLIAM
Fot. GETTY Images

Czy to możliwe, że rodzina królewska w tym roku powita na świecie kolejnego potomka? Wiele na to wskazuje. Niektórzy internauci zwracają także uwagę na włosy księżnej. Przypomnijmy, że w przypadku poprzednich ciąż, księżna zanim ogłosiła swój błogosławiony stan (podobnie zrobiła sama Meghan!) najpierw zmieniła fryzurę, by nieco odwrócić uwagę od ciążowych krągłości, a chwilę później ogłosiła ciążę. Fani rodziny królewskiej dostrzegają, że księżna ma już wyjątkowo długie włosy, a ich rychłe podcięcie ma potwierdzić ich spekulacje. 

Księżna Kate
Fot. Getty Images

Pojawiają się także odwołania do wypowiedzi księcia Williama, który przypadkiem zdradził... płeć wyczekiwanego potomka. Według informatora jednego z zagranicznych serwisów, książe miał powiedzieć jednemu ze znajomych, że „nie może się doczekać momentu, w którym przywita nową małą księżniczkę”. Kate już jakiś czas temu mówiła, że jej córka Charlotte marzy o siostrzyczce, którą mogłaby się opiekować. Czy potwierdzenia internautów się sprawdzą? Pozostaje nam cierpliwie czekać na oświadczenie rodziny królewskiej.  

Księżna Kate
Fot. Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.