Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo Junior
Fot. 0000003/Reporter
O TYM JEST GŁOŚNO

Szokujące wyznanie Cristiano Ronaldo o synu. Piłkarz wyjawił całą prawdę

Takich słów z jego ust nikt się nie spodziewał...

Konrad Szczęsny 20 września 2019 16:45
Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo Junior
Fot. 0000003/Reporter

Jest najlepszym piłkarzem świata, jego zarobki przyprawiają o zawrót głowy, ale konsekwentnie podkreśla, że najważniejsza jest dla niego rodzina. Jednak w najnowszym wywiadzie Cristiano Ronaldo zdobył się na mocno zaskakujące wyznanie, dotyczące najstarszego syna, Cristiano Ronaldo Juniora. „Chciałbym, żeby trochę pocierpiał”, zwierzył się napastnik Juventusu Turyn.

Cristiano Ronaldo o Cristiano Ronaldo Juniorze

W rozmowie z dziennikarzem Good Morning Britian kapitan reprezentacji Portugalii był dosyć szczegółowo wypytywany o swoje metody wychowawcze. Ku zaskoczeniu wszystkich, szczególnie zaś internautów oraz prowadzącego rozmowę Piersa Morgana, Cristiano Ronaldo wyznał:

„Chciałbym, żeby trochę pocierpiał” – a dotyczyło to jego najstarszego, 9-letnia syna.

Nie trzeba dodawać, że słowa wywołały dosyć dużą konsternację i burzliwą dyskusję w sieci na temat rodzicielskich metod wychowawczych piłkarza.

Jednak w dalszej części wywiadu sportowiec dokładnie wyjaśnił sens swoich słów.

Cristiano Ronaldo o metodach wychowawczych i przyszłości Cristiano Juniora

Słowa piłkarza wywołały wielką sensację szczególnie w rodzinnej Portugalii i sąsiedniej Hiszpanii, z której pochodzi jego wybranka, Georgina Rodriguez. Przedrukowały je także dzienniki i cytowały portale w innych krajach świata.

A co dokładnie Cristiano Ronaldo miał na myśli, mówiąc o przyszłości syna?

„Mam zamiar go motywować i popychać do przodu. Mam nadzieję i modlę się o to, że będzie taki jak ja. On może być kimkolwiek zechce. Wystarczy tylko trochę presji, którą ja jako dziecko miałem”, wyjaśnił sportowiec.

A życie nie szczędziło ciosów najlepszemu dziś piłkarzowi świata. Ojciec, który był alkoholikiem, bieda i brak odpowiednich środków do rozwijania pasji – tak wyglądało dzieciństwo 34-latka.

Mimo tej deklaracji fani Cristiano Ronaldo nie mają wątpliwości, że jego dzieci są wychowywane w otoczeniu miłości i wzajemnego szacunku. Co więcej okazuje się, że w przyszłości gwiazdor planuje jeszcze co najmniej trójkę dzieci!

„Chciałbym mieć siedmioro dzieci i tyle samo Złotych Piłek. Czasami jestem rozczarowany tym, co wydarzyło się na boisku. Prowadzę dialog sam ze sobą i mówię: „Możesz robić to lepiej”. Ale kiedy przyjeżdżam do domu, spotykam się z rodziną, przyjaciółmi, wszystko się zmienia. Mam inny punkt odniesienia”, wyjaśnił kapitan reprezentacji Portugalii.

Dzieci Cristiano Ronaldo

Napastnik Juventusu Turyn został po raz pierwszy ojcem 1 czerwca 2010 roku. Wówczas to w Stanach Zjednoczonych anonimowa kobieta (spekuluje się, że była to surogatka) urodziła mu syna, Cristiano Ronaldo Juniora. Dwa lata temu, 29 czerwca 2017 Cristiano Ronaldo został ojcem bliźniąt – Mateo i Evy Marii. Także tożsamość ich matki nie jest znana. Natomiast obecna partnerka kapitana reprezentacji Portugalii, Georgina Rodriguez, urodziła mu córkę 13 listopada 2017. Rodzice nadali jej imiona Alana Martina.  

Cristiano Ronaldo i Cristiano Ronaldo Junior:

Cristiano Ronaldo, wakacje Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez w bikini, dzieci Cristiano Ronaldo
Fot. NO CREDIT/Jbm Photos/East News

Syn Cristiano Ronaldo skończył w tym roku 9 lat:

Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo Junior
Fot. 0000003/Reporter

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!