Z ŻYCIA GWIAZD

Rodzinne zdjęcia Piotr Rubika z egzotycznych wakacji rozczuliły jego fanów!

Córki kompozytora to wykapany tata

Konrad Szczęsny 30 grudnia 2018 06:56

Od ponad 10 lat tworzą niezwykle udane małżeństwo. Mimo że Agatę i Piotra Rubików dzieli 19 lat, wydają się idealnie dopasowani. Jak ognia unikają skandali i tanich kontrowersji, skupiają się za to na tym, co dla nich najważniejsze, wychowywaniu dwóch córek: 9-letniej Helenki i 5-letniej Alicji. Obecnie rodzina wypoczywa w Australii, zaś zdjęcia, które publikują na Instagramie, podbijają serca ich fanów!

Córki Piotra Rubik: 9-letnia Helena i 5-letnia Alicja

Piotr i Agata Rubikowie są żywym dowodem na to, że miłość w show-biznesie naprawdę istnieje. Mimo że gdy brali ślub 10 lat temu, 21 czerwca 2008 roku, nie brakowało takich, którzy twierdzili, że związek nie przetrwa próby czasu, oni udowodnili, że łączące ich uczucie przetrwa wszystko. Nic dziwnego! Na salonach bywają rzadko, cenią sobie spokój i ciepło domowego ogniska, zaś rodzinne zdjęcia, zaspokajające ciekawość fanów, publikują w mediach społecznościowych jedynie od czasu do czasu.

Dla pary, jak się wydaje, najważniejsze jest poświęcanie każdej wolnej chwili dwóm córkom: urodzonej w 2009 roku Helence oraz Alicji, która na świecie pojawiła się w 2013 roku.

Piotr Rubik z żoną i córkami na wakacjach w Australii

Obecnie kompozytor wraz z rodziną przebywa na egzotycznych wakacjach w Australii, w której temperatury są znacznie wyższe niż w Polsce. Dzięki zamieszczanym w sieci zdjęciom fani Piotra Rubika mogą zobaczyć, jak spędza tam czas z najbliższymi. A jest na co patrzeć! Błękitne morze, rajskie krajobrazy oraz... promienne uśmiechy na twarzach dyrygenta, jego żony Agaty oraz 9-letniej Helenki i 5-letniej Alicji.

W galerii możesz zobaczyć fotografie z tej rajskiej podróży Państwa Rubików. Do kogo są Twoim zdaniem bardziej podobne córki pary? My nie możemy się zdecydować!  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.