Katarzyna Figura, córki Katarzyny Figura, Koko Figura, Kaszmir Figura, Dzień Dobry TVN, 12.09.2010 r.
Fot. Wojciech Olszanka/East News
DZIECI GWIAZD

Córki Katarzyny Figury przerwały milczenie! Zdradziły, jak wygląda ich życie

Koko i Kaszmir zdradziły, co chcą robić w przyszłości

Konrad Szczęsny 13 marca 2022 16:11
Katarzyna Figura, córki Katarzyny Figura, Koko Figura, Kaszmir Figura, Dzień Dobry TVN, 12.09.2010 r.
Fot. Wojciech Olszanka/East News

Są oczkiem w głowie sławnej aktorki. Koko i Kaszmir to córki Katarzyny Figury, które powoli wchodzą w dorosłość. Mimo że obie mają artystyczne dusze, tylko jedna wiąże przyszłość z branżą filmową. Która? O tym siedemnasto i dwudziestolatka opowiedziały w „Dzień Dobry TVN”. Po raz pierwszy udzieliły wspólnego wywiadu i zdradziły, czym chciałyby zajmować się w dorosłym życiu!

Koko i Kaszmir – córki Katarzyny Figury o swojej przyszłości w Dzień Dobry TVN

Po tym, jak w 2012 roku Katarzyna Figura udzieliła wywiadu redaktor naczelnej „VIVY!”, Katarzynie Przybyszewskiej-Ortonowskiej, w którym ujawniła makabryczne kulisy swojego małżeństwa z Kaiem Schoenhalsem, rozpoczęła nowy etap w życiu. Aktorka wraz z dwiema córkami przeprowadziła się z Warszawy do Gdyni, w której odnalazła swoje miejsce. 

Po tej życiowej wolcie poświęciła się nowym zawodowym zobowiązaniom oraz wychowywaniu Koko i Kaszmir.  Córki Katarzyny Figury są nastolatkami: Koko skończy w tym roku 20 lat, zaś Kaszmir niedawno obchodziła siedemnaste urodziny. Z mamą łączy je wyjątkowa więź... Aktorka opowiedziała o tym w „Dzień Dobry TVN”. W trakcie rozmowy jej pociechy połączyły się ze studiem online. Młodsza córka gwiazdy, przebywająca w Gdyni, została zapytana, z czym wiąże swoją przyszłość.

Jestem w drugiej liceum, mam dwa lata do matury. Zostało jeszcze bardzo dużo czasu. Stricte planów jeszcze nie mam, chcę sobie dać przestrzeni na rozwój i poznawanie siebie, na poznawanie świata, ale tak to największym moim zainteresowaniem jest podróżowanie”, stwierdziła Kaszmir.

Dodała, że choć nie jest jeszcze pewna, czym będzie zajmowała się w przyszłości, nie ciągnie jej do aktorstwa. „Chyba to nie jest do końca dla mnie, ale, tak jak mówiłam, chcę dać sobie więcej czasu i przestrzeni. Chyba jednak aktorstwo to nie to…”, przekonywała.

Okazuje się natomiast, że Koko niejako postanowiła kontynuować rodzinną tradycję i związała się ze światem filmu! Obecnie przebywa w stolicy Francji, gdzie studiuje reżyserię. Prowadzący – Małgorzata Ohmne i Filip Chajzer – zapytali ją, czy chciałaby stworzyć film o swojej sławnej mamie. „Na pewno mam wiele wizji. Na pewno się tak zdarzy, ale to nie jest moje marzenie”, wyjaśniała 19-latka.

Czytaj także: Tak wyglądają teraz córki Katarzyny Figury. Ależ wyrosły! Koko i Kaszmir są już nastolatkami...

Katarzyna Figura, córki Katarzyny Figura, Koko Figura, Kaszmir Figura
Fot. Wojciech Olszanka/East News

Katarzyna Figura, córki Katarzyny Figura, Koko Figura, Kaszmir Figura, 12.09.2010 r.

Katarzyna Figura, córki Katarzyny Figura, Koko Figura, Kaszmir Figura, Dzień Dobry TVN, Warszawa, 09.01.2011 rok
Fot. Bartosz KRUPA/East News

Katarzyna Figura, Koko Figura, Kaszmir Figura, Dzień Dobry TVN, Warszawa, 09.01.2011 rok

Koko Figura, Paulina Gałązka i Katarzyna Figura, Warszawa,  18.08.2021 Uroczysta premiera filmu The End
Fot. TRICOLORS/East News

Koko Figura, Paulina Gałązka i Katarzyna Figura, Warszawa, 18.08.2021 rok. Uroczysta premiera filmu „The End”

Katarzyna Figura o relacji z córkami. Tego nauczyły ją Koko i Kaszmir

Katarzyna Figura w trakcie wywiadu nie ukrywała, że jest niezwykle dumna z córek i zdradziła, że więź z nimi wzmocniły i ukształtowały m.in. wspólne podróże, muzyka oraz silna obecność w ich życiu sztuki. „Moje córki są wielką inspiracją, są wielkimi widzami. Podróżowały ze mną”, zwierzyła się. 

I dodała, że pozwala im odnaleźć własną życiową ścieżkę, którą chciałyby podążać i nie wywiera na nie żadnej presji. 

„W żaden sposób nie wpływałam na córki, naturalnie przyszło zainteresowanie sztuką. Tak jak Kaszmir powiedziała, również podróżami, ale zawsze muzyka była bardzo obecna w naszym życiu, na pewno teatr”, podkreślała.

Jak obecnie wyglądają córki Katarzyny Figury? Możesz zobaczyć poniżej!  

Czytaj także: Droga ku sławie Katarzyny Figury była kręta i pełna skandali. Jak dziś wygląda życie aktorki?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?