Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, VIVA! 2010
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
DZIECI GWIAZD

Zdjęcie Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej z córkami w ogniu krytyki!

Część fanów postanowiła skrytykować gwiazdorską parę. Odpowiedź aktorki zaskakuje!

Konrad Szczęsny 21 czerwca 2019 17:44
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, VIVA! 2010
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Cieszą się dużą sympatią wśród fanów, ich związek przetrwał wiele wzlotów i upadków, ale niezmienne starają się siebie wspierać w zobowiązaniach zawodowych oraz w życiu prywatnym. Ostatnio na profilu społecznościowym Joanny Koroniewskiej pojawiło się rodzinne zdjęcia, na którym pozuje z mężem Maciejem Dowborem oraz córkami: 10-letnią Janinką i roczną Helenką. Ale nie wszyscy fani byli nim zachwyceni... 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na uroczym zdjęciu z córkami

Tworzą parę od 2003 roku. Poznali się na planie serialu M jak miłość. Ślub wzięli 26 grudnia 2014 roku, gdy ich pierwsza córeczka, Janina, miała pięć lat. Rok temu powitali na świecie kolejną pociechę, Helenkę. Mimo że w sieci rzadko zamieszczają zdjęcia z dziewczynkami, tym razem zrobili wyjątek! Joanna Koroniewska na fotografii trzyma na rękach młodszą latorośl, pozuje też z mężem i starszą córką. 

„Jak tam Wasz wolny dzień?!! U nas upalnie, ale za to jak fajnie 😂🤣💛🙌✌️A jak tam u Was?!? #stodołowelove #szczeżuja#szczeżujawakcji #familyfirst #always#strongandhappy #🙌”, podpisała je.

Fani są zdjęciem zachwyceni, jednak nie zabrakło i takich, którzy pod adresem Macieja Dowbora i jego ukochanej skierowali kąśliwe uwagi. Dlaczego?

Fani o zdjęciu Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej z córkami

Okazuje się, że jednej z obserwujących profil Joanny Koroniewskiej na Instagramie nie spodobało się, że aktorka wraz z mężem... nie pokazała twarzy córek!

„Czemu nie pokazujecie dzieci twarzy ? To po co na zdjęciach skoro kryjcie ich prywatność - to jest słabe każdy wie ze macie dzieci i tyle w temacie ....”, stwierdziła kwaśno fanka.

Na reakcję samej zainteresowanej nie trzeba było długo czekać!

„Słabe to jest to co potem dzieje się ze zdjęciami nas i naszych dzieci i dlatego tego nie robimy a z drugiej strony ukrywać że je mamy i są dla nas najważniejsze?! Słaby jest ten komentarz. Żyj jak chcesz i pozwól ŻYĆ innym💪✌️💪✌️”, zaapelowała.

Także inne użytkowniczki stanęły w obronie aktorki i jej męża.

„Mnie zawsze zastanawia, jak ktoś nie potrafi zrozumieć, że rodzice - owszem osoby znane (i w Waszym przypadku - lubiane 💞) ale dzieci nie są celebrytami i mają prawo do swojej prywatności... Ciekawe, czy jeden z drugim komentującym chcieliby będąc dziećmi znanych rodziców mieć non stop trzaskane fotki, a to przez paparazzich, a to przez rodziców i pokazywać swój wizerunek? Ciężko zrozumieć, że rodzice chcą dzieciom zapewnić spokojne dzieciństwo bez "o, córka Dowbora!" na każdym kroku?”, grzmiała jedna z nich, co wyraźnie przypadło do gustu Joannie Koroniewskiej.

„Dokładnie GŁÓWNIE DLATEGO tego nie robimy 💪✌️✌️”, zaznaczyła aktorka.

Ma rację?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry. 💛 Wiem, że ZDECYDOWANIE więcej kobiet mnie obserwuje, ale zobaczymy KOGO wolicie oglądać. Zaczynamy #challenge - Mamusie kontra Tatusie 🤣😂?!? Żony czy też ich Mężowie ?!? Dla otuchy dodam tylko, że staż KAŻDEJ prezentowanej pary to ponad 10 lat. 😤🤫I nie piję tu absolutnie do naszego wieku, ale do tego jak my, zdołałyśmy TO wytrzymać. Wspólna liczba dzieci - 14 sztuk. 🤪🤪😜 Z większością znam się ponad 10 lat a z jedną to nawet 37. 😂🤣🤫🤭 No cóż- co wybieracie- kobiety - zdjęcie nr 1 czy mężczyźni- fotka 2?? Jak obstawiacie? #stodołowe #cd #mamusie #tatusiowe #challenge #keepsmiling

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.