Tamara Arciuch, VIVA! sierpień 2014
Fot. @MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
Z życia gwiazd

Córka Tamary Arciuch skończyła 5 lat! Aktorka pokazała zdjęcie z Nadią

Internautów zachwyciły włosy dziewczynki

Marta Nawacka 23 listopada 2021 10:05
Tamara Arciuch, VIVA! sierpień 2014
Fot. @MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Choć na co dzień chroni życie prywatne swojej rodziny, to czasem robi wyjątek i dzieli się zdjęciami, na których widać jej pociechy. Tamara Arciuch jest mamą trójki dzieci, a najmłodsza pociecha aktorki i Bartka Kasprzykowskiego, Nadia, skończyła właśnie 5 lat! Dumna mama złożyła jej życzenia na Instagramie, a internauci nie kryli zachwytu włosami dziewczynki.

Tamara Arciuch – życie prywatne

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski są rodzicami dwójki dzieci: Nadii i Michała. Aktorka ma jeszcze syna, Krzysztofa, z poprzedniego związku z Bernardem Szycem. Ostatnio najmłodsza pociecha pary, córka Nadia, skończyła 5 lat. Jak opowiadała kobieta w wywiadzie dla Baby by Ann, narodziny dziewczynki zmieniły całkowicie jej życie i wyglądały nieco inaczej niż w przypadku poprzednich dzieci.

„Cały czas poświęciłam jej. Choć „poświęciłam” to jest złe słowo, bo nie było w tym żadnego poświęcenia, to była przyjemność. Miałam czas, żeby dobrze się przygotować, kupiłam dla niej wszystko, co chciałam. Bo jak miałam pierwsze dziecko, to człowiek był biedny jak mysz kościelna, dopiero po studiach, więc wszystko było od kogoś, wszystko było żenione, a teraz wszystko było tak, jak sobie wymarzyłam”, tłumaczyła Tamara Arciuch.

Czytaj też: Krzysztof Szyc ma już 22 lata! Jak wygląda najstarszy syn Tamary Arciuch?

Bartek Kasprzykowski, Tamara Arciuch, VIVA! 2014
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski w sesji dla magazynu VIVA!, 2014 rok

Córka Tamary Arciuch skończyła 5 lat

Na co dzień Tamara Arciuch pilnuje prywatności swojej córki i nie publikuje jej zdjęć. Z okazji piątych urodzin dziewczynki postanowiła jednak zrobić wyjątek. Na swoim Instagramie aktorka tradycyjnie zamieściła post z życzeniami urodzinowymi dla Nadii. Przy okazji dołączyła dwa urocze zdjęcia. Na pierwszym z nich tuli swoją córeczkę, gdy ta jest jeszcze niemowlęciem, zaś na drugim możemy zobaczyć, że córka Bartka Kasprzykowskiego i Tamary Arciuch to już duża dziewczynka! Jej piękne blond loki od razu przykuły uwagę internautów. „Moje szczęście, mój skarb… Bądź szczęśliwa Córeńko, wniosłaś w nasze życie pełnię i czystą Miłość”, podpisała fotografię szczęśliwa mama. My również życzymy Nadii wszystkiego, co najlepsze!  

Zobacz także: Poznali się w blasku fleszy, mają dwójkę dzieci. Oto historia miłości Bartka Kasprzykowskiego i Tamary Arciuch

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.