Piotr Kupicha
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Piotra Kupichy na wspólnym zdjęciu z Sanah. "Dwie gwiazdy na jednym zdjęciu"

Jagoda ma już 9 lat i jest aspirującą piosenkarką

Dorota Falkowska 15 sierpnia 2023 20:02
Piotr Kupicha
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Najnowsze zdjęcie na instagramowym profilu Piotra Kupichy zaskoczyło nie tylko tym, że wokalista uchylił rąbka życia prywatnego i pokazał swoją córkę Jagodę, ale również postacią, która pozuje obok szczęśliwej 9-latki. Okazuje się, że córka Piotra Kupichy jest wielką fanką Sanah i aspirującą młodą artystką. 

Piotr Kupicha chroni prywatność swojej rodziny 

Kilka miesięcy po rozwodzie Piotra Kupichy i jego pierwszej żony, Agaty Fręś, lider zespołu Feel kolejny raz został ojcem. Ta informacja zelektryzowała fanów muzyka. Dzisiaj artysta i o 10 lat młodsza Ewelina Sienicka są dumnymi rodzicami Jagody i najmłodszej pociechy Laury. Pierwsze dziecko pary przyszło na świat w 2014 roku. Zakochani nie czekali też długo z zaręczynami i ze ślubem. Sakramentalne “tak” powiedzieli sobie w 2018 roku. 

Oboje konsekwentnie chronią swoją prywatność. „Staram się swojej rodziny medialnie nie pokazywać i nie mówić o niej za wiele. Jestem facetem po rozwodzie i obecnie żyję z Eweliną bardzo spokojnie, niemedialnie. Nie latamy po okładkach, bo w powietrzu wisi nad pojawianiem się w gazetach jakaś klątwa”, mówił wokalista zespołu Feel w rozmowie z Plejadą.  

Zobacz też: Gdy rozwiódł się z żoną, wybuchł skandal. O jego obecnym związku mówiła cała Polska

Piotr Kupicha, Ewelina Sienicka

Piotr Kupicha, Ewelina Sienicka
Fot. fb

Córka Piotra Kupichy na zdjęciu z Sanah 

Artysta rzeczywiście bardzo rzadko dzieli się swoją prywatnością i rodzinnymi kadrami w mediach społecznościowych, ostatnio jednak uczynił wyjątek i opublikował zdjęcie swojej 9-letniej córki Jagody w towarzystwie Zuzanny Grabowskiej, znanej w świecie muzycznym jako Sanah. 

Jedna z najpopularniejszych polskich artystek młodego pokolenia, znana z takich hitów jak "Ale jazz" czy "Szampan" zapozowała z kilkuletnią córką Piotra Kupichy, która okazała się być wielką fanką artystki, za kulisami Stadionu Narodowego. "Dwie gwiazdy na jednym zdjęciu. Jedna z nich zapełnia stadiony, a druga gwiazda też pięknie śpiewa i chce zdobyć cały świat" - czytamy pod zdjęciem. 

Czytaj również: Szymon i Magdalena Majewscy są ze sobą od trzech dekad. Pokazali nowe wspólne zdjęcie

Pod uroczym kadrem obserwatorzy Piotra Kupichy nie szczędzili miłych słów:

Za kilka lat córka zapełni stadiony.

Twoja córcia jest wspaniała pozdrów ją ode mnie 

Dwie wspaniałe artystki. Jak widać marzenie Godzi się spełniło  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.