Piotr Kupicha
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum
Z ŻYCIA GWIAZD

Piotr Kupicha został po raz czwarty ojcem. Lider Feel zdradził płeć i imię dziecka

„Mam jeden dzień i…”

Rafał Kowalski 27 lipca 2023 07:59
Piotr Kupicha
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Radosne wieści dla bliskich i fanów Piotra Kupichy. Wokalista i jego ukochana Ewelina Sienicka-Kupicha właśnie po raz drugi zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się druga córka muzyka. Jak ma na imię?

Piotr Kupicha o narodzinach drugiej córki. Imię, fotografia

Kilka tygodni temu niektóre z portali dotarły do informacji o tym, że lider kapeli Feel ponownie zostanie tatą. Wokalista nie ukrywał od tamtej pory tej niezwykłej wieści. „Myśleliśmy, że uchowamy się z tą informacją, ale widzę, że już wszystko nabrało tempa w sieci. Potwierdzamy, jesteśmy bardzo szczęśliwi. Jagódka, Paweł i Adaś będą mieli siostrzyczkę”, mówił w rozmowie z Plejadą.

Z kolei wczoraj późnym wieczorem zamieścił na Instagramie post, z którego wynika, że za Eweliną Sienicką szczęśliwy poród. Córka pary jest już w domu. „Dzień Dobry! Nazywam się Laura. Jestem silna, mam jeden dzień i kocham Was wszystkich”, napisał dumny tata.

Dodał też tekst – prawdopodobnie – piosenki… „Mineło kilka dni i teraz jestem tu na ulicy pełnej róż i przepięknych nut” ❤ (jedwabna nić)”…

Serdeczne gratulacje!

CZYTAJ TEŻ: Rok temu spowodował wypadek samochodowy. Dziś Jerzy Stuhr mówi: „wewnętrznie jestem kompletnie czysty”

Dzieci i związki Piotra Kupichy

Przypomnijmy, że ulubieniec publiczności poza Laurą ma jeszcze trójkę dzieci.

W 2018 roku urodziła się Jagódka – owoc związku piosenkarza z aktualną partnerką Eweliną Sieniecką.

Z kolei wcześniej Piotr Kupicha był wiele lat mężem Agaty Fręś. W tym samym roku, w którym wzięli ślub, na świecie pojawił się ich pierwszy syn Paweł. A już 4 lata później – w 2009 roku – rodzina powiększyła się o drugiego syna, Adama.

Małżonkowie są już dekadę po rozwodzie, ale wspólnie wychowują dzieci. 

CZYTAJ TEŻTreść ostatnich wpisów Sinead O'Connor w sieci łamie serce. Wokalistka zwróciła się do innych matek

Piotr Kupicha
Fot. TVP / Forum

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.