Paweł Kukiz dziadkiem
Fot. Lukasz Piecyk/REPORTER
Z ŻYCIA GWIAZD

Paweł Kukiz został dziadkiem! Wzruszony polityk wyjawił płeć i imię wnuka

„Niech Wam dobry Bóg błogosławi!”

Rafał Kowalski 18 czerwca 2021 09:59
Paweł Kukiz dziadkiem
Fot. Lukasz Piecyk/REPORTER

Dopiero dwa tygodnie temu do mediów przedostała się informacja, że najstarsza córka Pawła Kukiza jest w ciąży, a właśnie dotarła do nas wieść o tym, że polityk został już dziadkiem! Wokalista zamieścił z tej okazji piękny wpis na swoim Facebooku a także udzielił kilku krótkich wywiadów.

Paweł Kukiz o wnuku. Imię, szczegóły porodu

W środę na Facebooku wokalisty i polityka pojawiła się radosna wiadomość. „Zostałem dziadkiem!!! Chłopczyk, 10/10, 3200! Niech Wam dobry Bóg błogosławi Wnusiu, Juleczko, Marcinku!”, napisał zwracając się do swojej 30-letniej córki i jej życiowego partnera.

57-latek dodał w rozmowie z Faktem, że wnuk otrzymał imię Karol. Jakie emocje towarzyszą teraz Pawłowi Kukizowi? „Aż trudno mi to uczucie określić. Koledzy wcześniej mi mówili: zobaczysz, narodziny wnuka, jaka to jest radość. Do końca im nie wierzyłem. Ale mieli rację – to jest taka dojrzała radość. Coś niebywałego! Niesamowite duchowe przeżycie związane z cudem narodzin, życia, egzystencji, przemijaniem”,  przyznał polityk i nie mógł przestać się zachwycać noworodkiem. „Jaki on jest śliczny, taki kochany. Już się zastanawiam, na którym drzewie w ogrodzie mu wybudować domek”,  mówił w Fakcie.

CZYTAJ TEŻ: Córka Pawła Kukiza szczerze o swojej chorobie: „Z bólu nie byłam w stanie chodzić”

Z kolei w rozmowie z Wirtualną Polską Paweł Kukiz podkreślił, że dopiero teraz czuje pełnię szczęścia. „Z pewną pokorą przyznaję, że mężczyźni chyba później dojrzewają do tego, by czuć tak głębokie szczęście z nowego życia, pojawienia się na świecie owego człowieczka”, czytamy na portalu.

Gwiazdor jest przekonany, że narodziny wnuka dodadzą mu motywacji do dalszej pracy w polityce. „Wszystkie rzeczy, które robię, są z myślą o przyszłych pokoleniach. Mam już bardzo poważny argument do tego, by do końca walczyć o dobre, przyzwoite państwo”, przekonywał redakcję Wirtualnej Polski.

Szczęśliwym rodzicom i dziadkom serdecznie gratulujemy!

Julia Kukiz została mamą, tu 2016 rok

Julia Kukiz została mamą
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News

Córki Pawła Kukiza

Żoną lidera zespołu Piersi od 30 lat jest Małgorzata. Ślub wzięli w 1991 roku – niedługo po nim na świecie pojawiła się ich pierwsza córka, Julia. Trzy lata później urodziła się Pola, zaś w 2000 roku małżonkowie nie posiadali się z radości, gdy zostali rodzicami Hani.

W 2018 roku głośno było ślubie o Julii Kukiz. Dumny tata poprowadził ją wówczas do ołtarza, a kilkadziesiąt godzin temu po raz pierwszy został dziadkiem. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.