Julia Królikowska, córka Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej
Fot. Instagram @authentic_julga
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Pawła Królikowskiego zaszczepiła się na COVID-19! Przyjęła już drugą dawkę

Pierwszą zaaplikowano jej w styczniu... Jak to możliwe?

Konrad Szczęsny 4 lutego 2021 08:55
Julia Królikowska, córka Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej
Fot. Instagram @authentic_julga

Julia Królikowska, najstarsza córka Pawła Królikowskiego, zaszczepiła się na koronawirusa. W sieci zamieściła zdjęcie, które jest tego potwierdzeniem. Jak to możliwe, mimo że ma dopiero 22 lata? Odpowiedź jest prosta...

Julia, córka Pawła i Małgorzaty Królikowskiej już po szczepieniu na COVID-19

Znana z roli w „Klanie” młoda aktorka potwierdziła wszystko poprzez publikację sugestywnej fotografii na swoim profilu na Instagramie. Wynika z niej, że Julia Królikowska pierwszą dawkę szczepionki przeciwko koronawirusowi przyjęła 13. stycznia, zaś drugą 3. lutego. Jak to możliwe?

Przypomnijmy, że w styczniu Polską wstrząsnęła sprawa zaszczepienia kilkunastu osób z pierwszych stron gazet poza kolejnością. Wśród nich znaleźli się m.in. Krystyna Janda, Wiktor Zborowski, Radosław Pazura, Edward Miszczak, jego narzeczona Anna Cieślak czy Emilia Krakowska. Mimo że przekonywali, iż doszło do tego za namową pracowników Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (w ten sposób mieli promować ideę szczepień), opinia publiczna nie ukrywała wzburzenia. Za pośrednictwem mediów społecznościowych nie szczędzili wszystkim gorzkich słów i ostro ich krytykowali.

Dlaczego córka Pawła Królikowskiego została zaszczepiona wcześniej na koronawirusa?

22-letnia córka Pawła Królikowskiego to jednak zupełnie inny przypadek. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła zaświadczenie potwierdzające, że jest już po dwóch dawkach szczepionki przeciwko koronawirusowi. Pierwszą przyjęła 13. stycznia, drugą zaś 3. lutego 2021 roku.

Julia Królikowska, córka Pawła Królikowskiego, została zaszczepiona przeciwko koronawirusowi
Fot. Instagram @authentic_julga

Jak to możliwe? Otóż Julia Królikowska jest dumną studentką medycyny. Kształci się obecnie na IV roku Wydziału Lekarskiego osławionego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W związku z tym, podobnie jak lekarze i inni pracownicy służby zdrowia była w tzw. grupie „0”, której szczepionki podano w pierwszej kolejności. 

Post na Instagramie jest zatem z pewnością chęcią promowania szczepień wśród obserwujących ją osób. Wydaje się to z punktu widzenia walki z pandemią wartą pochwalenia postawą. Tym bardziej, że poza studiowaniem medycyny, córka Pawła Królikowskiego jest aktorką. W „Klanie” wciela się w Kasię, córkę Grażyny Lubicz, czyli... swojej biologicznej mamy. Ma zatem wpływ na kształtowanie rzeczywistości poprzez media społecznościowe (jej profil śledzi ponad 7 tysięcy osób).  

Tak wygląda obecnie Julia Królikowska, najstarsza córka Pawła i Małgorzaty Królikowskich:

A to Julia i Małgorzata Królikowskie w „Klanie”. Zdjęcie wykonano 11.05.2011 r.:

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Julia Królikowska, Klan, 11.05.2011 r.
Fot. Niemiec, AKPA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.