Monika Zamachowska, Viva! 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z życia gwiazd

Córka Moniki Richardson skończyła 17 lat. Prezenterka pokazała zdjęcia Zosi

Wyjątkowym wpisem podzieliła się na swoim Instagramie

Marta Nawacka 4 października 2021 10:00
Monika Zamachowska, Viva! 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

W niedzielę, z okazji 17. urodzin córki Monika Richardson udostępniła na swoim profilu na Instagramie życzenia dla Zosi oraz podzieliła się nowymi, wyjątkowymi zdjęciami swojej pociechy. Nastolatka z uroczej małej dziewczynki wyrosła na piękną, młodą kobietę... Oto jak wygląda dzisiaj! Podobna do swojej sławnej mamy?

Monika Richardson – życie rodzinne

Jedna z popularniejszych polskich prezenterek ma za sobą ostatnio trudny czas. Po niemal siedmiu latach jej małżeństwo ze Zbigniewem Zamachowskim się rozpadło. Dużym wsparciem dla Moniki Richardson były w tym momencie jej dzieci: Tomasz i Zofia Malcolm. Pociechy są owocem małżeństwa prezenterki z drugim mężem, Jamie Malcolmem. Dumna mama nie ukrywa, że z synem i córką łączy ją silna więź i zdarza jej się poruszać ich temat na swoich mediach społecznościowych.

Czytaj też: Czy Monika Richardson planuje czwarty ślub? Odpowiedź dziennikarki zaskakuje!

Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE

Monika Richardson w sesji dla VIVY!, 2017 rok

Monika Richardson z córką Zofią, pokaz kolekcji Dagmary Michalik, jesień/zima 2015/2016, Warszawa, 30.10.2015
Fot. VIPHOTO/East News

Monika Richardson z córką Zofią, pokaz kolekcji Dagmary Michalik, jesień/zima 2015/2016, Warszawa, 30.10.2015

Córka Moniki Richardson skończyła 17 lat

W niedzielę Monika Richardson zamieściła na swoim Instagramie wyjątkowy wpis, w którym złożyła córce życzenia. „Moja najwspanialsza córka, Zofia. 17 lat – dzisiaj. Mądra, dobra i piękna. Mój największy dar od losu. Mój największy sukces. Najważniejsza kobieta w moim życiu. Kocham ją jak wariatka”, napisała.

Internauci także pospieszyli ze składaniem życzeń, zauważając przy okazji, że Zofia Malcolm jest bardzo podobna do swojej sławnej mamy. „Cała mama. Wszystkiego najlepszego”, „Przepiękna, jak mama. Wszystkiego co najlepsze!”, brzmiały niektóre komentarze. Oprócz życzeń, Monika Richardson dodała także wyjątkowe, niepublikowane wcześniej zdjęcia. Widzimy na nich aktualne ujęcia jej córki oraz te, które zostały zrobione zaraz po narodzinach i jak była małą dziewczynką. Ależ się zmieniła! My również życzymy Zosi wszystkiego najlepszego!  

Zobacz też: Monika Richardson stanęła w obronie Zbigniewa Zamachowskiego. Z jej ust padły mocne słowa

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.