Córka Mariah Carey Debiutuje jako modelka. Jak wygląda Monroe?
Fot. Amy Sussman/FilmMagic
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Mariah Carey zadebiutowała w roli modelki. Monroe to kopia sławnej mamy!

10-latka wzięła udział w swojej pierwszej kampanii

Ksenia Krasko 22 lipca 2021 06:49
Córka Mariah Carey Debiutuje jako modelka. Jak wygląda Monroe?
Fot. Amy Sussman/FilmMagic

Mariah Carey podbiła świat muzyki w latach 90., ale jej przeboje nie tracą na popularności – świąteczny hit „All I Want For Christmas is You” to symbol Bożego Narodzenia. Wokalistka spełnia się nie tylko zawodowo, ale i prywatnie. W 2011 roku urodziła bliźniaki – dziewczynkę Monroe i chłopca Moroccana. Dzieci często towarzyszą artystce na jej koncertach, dlatego świat show biznesu nie jest im obcy. Dziesięcioletnia córka gwiazdy właśnie poszła w ślady sławnej mamy i zadebiutowała w kampanii reklamowej, która podbiła sieć.

Córka Mariah Carey w reklamie

To Mariah Carey zgodziła się, żeby Monroe zagrała w reklamie i nie kryje dumy, że córka tak świetnie sobie poradziła. Wokalistka wydała też oświadczenie, w którym uzasadniła swoją decyzję. Jak zaznaczyła, bardzo ważne było dla niej, że ta kampania niesie za sobą pozytywny przekaz, z którym się utożsamia.

„Jako mała dziewczynka byłam zdeterminowana, aby realizować swoje marzenia. Teraz, kiedy jestem matką, cieszę się, że moje dzieci wizualizują marzenia, które mają w swoich sercach. Zrobiliśmy tę kampanię, bo ma przesłanie, które zachęca dzieci do wiary we własne marzenia”, skomentowała w rozmowie z magazynem „People”.

Zobacz też: Mariah Carey o Marii Skłodowskiej-Curie: „praktycznie jesteśmy tą samą osobą”

Mariah Carey z byłym mężem Nickiem Cannonem i dziećmi, 2018 rok

Dzieci Mariah Carey - jak wyglądają Monroe i Moroccan?
Fot. Frazer Harrison/Getty Images

Córka Mariah Carey w kampanii reklamowej

Reklama, w której wystąpiła Monroe, powstała na zlecenie amerykańskiej marki „OshKosh B’gosh”, która produkuje ubrania dla dzieci. Wybór modelki nie jest przypadkowy, ponieważ 10-latka zagrała w niej własną mamę – przedstawia Mariah w dzieciństwie, w latach, kiedy dopiero marzyła o zostaniu światową gwiazdą.

Na krótkim nagraniu „mini-Carey” tworzy pierwsze piosenki, śpiewa przed lustrem i szuka inspiracji. Celem kampanii jest udowodnienie, że największe światowe gwiazdy też były dziećmi i miały marzenia, które udało im się spełnić. „Pewnego dnia wszystko będzie inne. Melodie, które żyją w mojej głowie, będą na szczycie list przebojów. Piosenki, które żyją w moim sercu, poruszą miliony serc”, mówi Monroe w filmie.

Internauci zauważają, że córka Mariah Carey to jej dokładna kopia! Mają rację? 

Mariah Carey w 1991 roku

Mariah Carey w młodości
Fot. Robin Platzer/IMAGES/Getty Images

Monroe Cannon debiutuje w reklamie, 2021 rok

Córka Mariah Carey - jak wygląda?
Fot. SCREEN INSTAGRAM

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.