Córka Mariah Carey Debiutuje jako modelka. Jak wygląda Monroe?
Fot. Amy Sussman/FilmMagic
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Mariah Carey zadebiutowała w roli modelki. Monroe to kopia sławnej mamy!

10-latka wzięła udział w swojej pierwszej kampanii

Ksenia Krasko 22 lipca 2021 06:49
Córka Mariah Carey Debiutuje jako modelka. Jak wygląda Monroe?
Fot. Amy Sussman/FilmMagic

Mariah Carey podbiła świat muzyki w latach 90., ale jej przeboje nie tracą na popularności – świąteczny hit „All I Want For Christmas is You” to symbol Bożego Narodzenia. Wokalistka spełnia się nie tylko zawodowo, ale i prywatnie. W 2011 roku urodziła bliźniaki – dziewczynkę Monroe i chłopca Moroccana. Dzieci często towarzyszą artystce na jej koncertach, dlatego świat show biznesu nie jest im obcy. Dziesięcioletnia córka gwiazdy właśnie poszła w ślady sławnej mamy i zadebiutowała w kampanii reklamowej, która podbiła sieć.

Córka Mariah Carey w reklamie

To Mariah Carey zgodziła się, żeby Monroe zagrała w reklamie i nie kryje dumy, że córka tak świetnie sobie poradziła. Wokalistka wydała też oświadczenie, w którym uzasadniła swoją decyzję. Jak zaznaczyła, bardzo ważne było dla niej, że ta kampania niesie za sobą pozytywny przekaz, z którym się utożsamia.

„Jako mała dziewczynka byłam zdeterminowana, aby realizować swoje marzenia. Teraz, kiedy jestem matką, cieszę się, że moje dzieci wizualizują marzenia, które mają w swoich sercach. Zrobiliśmy tę kampanię, bo ma przesłanie, które zachęca dzieci do wiary we własne marzenia”, skomentowała w rozmowie z magazynem „People”.

Zobacz też: Mariah Carey o Marii Skłodowskiej-Curie: „praktycznie jesteśmy tą samą osobą”

Mariah Carey z byłym mężem Nickiem Cannonem i dziećmi, 2018 rok

Dzieci Mariah Carey - jak wyglądają Monroe i Moroccan?
Fot. Frazer Harrison/Getty Images

Córka Mariah Carey w kampanii reklamowej

Reklama, w której wystąpiła Monroe, powstała na zlecenie amerykańskiej marki „OshKosh B’gosh”, która produkuje ubrania dla dzieci. Wybór modelki nie jest przypadkowy, ponieważ 10-latka zagrała w niej własną mamę – przedstawia Mariah w dzieciństwie, w latach, kiedy dopiero marzyła o zostaniu światową gwiazdą.

Na krótkim nagraniu „mini-Carey” tworzy pierwsze piosenki, śpiewa przed lustrem i szuka inspiracji. Celem kampanii jest udowodnienie, że największe światowe gwiazdy też były dziećmi i miały marzenia, które udało im się spełnić. „Pewnego dnia wszystko będzie inne. Melodie, które żyją w mojej głowie, będą na szczycie list przebojów. Piosenki, które żyją w moim sercu, poruszą miliony serc”, mówi Monroe w filmie.

Internauci zauważają, że córka Mariah Carey to jej dokładna kopia! Mają rację? 

Mariah Carey w 1991 roku

Mariah Carey w młodości
Fot. Robin Platzer/IMAGES/Getty Images

Monroe Cannon debiutuje w reklamie, 2021 rok

Córka Mariah Carey - jak wygląda?
Fot. SCREEN INSTAGRAM

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.