Magda Femme, córka Nel
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Magdy Femme ma już 13 lat! Nel ma sprecyzowane plany na przyszłość... 

Jej mama poza nagrywaniem piosenek sprawdza się w nowej roli

Rafał Kowalski 21 czerwca 2021 14:54
Magda Femme, córka Nel
Fot. TRICOLORS/East News

Magdalena Pokora - znana jako Magda Femme - dała się poznać publiczności jako pierwsza wokalistka zespołu Ich Troje. Dwadzieścia lat po zakończeniu muzycznej przygody z zespołem artystka wraca z kolejną porcją własnej twórczości. Co ciekawe gotowy jest też singiel jej 13-letniej córki Nel. Sławna mama jest… instruktorką śpiewu nastolatki!

Magda Femme o córce i jej singlu

W weekendowym wydaniu Dzień Dobry TVN gośćmi Ewy Drzyzgi i Agnieszki Woźniak-Starak były Magda Femme i jej córka Nel. Okazuje się, że 13-latka nagrała piosenkę pod okiem swojej mamy, która wraz z partnerem napisali do coveru tekst.

„Nel wychowała się obserwując mnie i ten muzyczny świat. Śpiewanie to była jej decyzja, nigdy jej do tego nie namawiałam. […] Okazało się, że gdy Nel weszła do studia nagrywać po raz pierwszy, to gdy stanęła przed mikrofonem, to we mnie wstąpiło coś, co nawet nie wiem jak nazwać. Chciałam, żeby to było perfekcyjne, lepsze niż cokolwiek ja zrobiłam”, wyznała w programie Magda Femme. która od niedawna naucza córkę śpiewu. „Aż Michał mnie wyrzucał ze studia: "Wyjdź, jesteś katem". No i ja musiałam wychodzić, bo ona przy mnie czuła się zestresowana jak nigdy”, opowiadała wokalistka wspominając o swoim narzeczonym, raperze Michale Zawidzkim.

Magda Femme, córka Nel
Fot. AKPA

Narzeczony Magdy Femme. Piosenkarka zaczęła szkolić innych

A jak mamę w roli trenera wokalnego ocenia 13-latka? „Mama dobrze się w tym sprawdziła, jest dobrą nauczycielką, choć czasem się na mnie wkurzała. Jestem zdecydowana, że śpiewanie to jest to, co chcę robić”, wyznała Nel na antenie.

W nagranym wcześniej reportażu głos zabrał też partner 50-letniej artystki, który skomentował nową pasję Magdy Femme. Była wokalistka Ich Troje uczy bowiem śpiewu także innych nastolatków – to jej dodatkowa praca. „Słyszałem kilka jej uczennic i myślę, że idzie to w dobrą stronę. Widać, że jest z tego zadowolona”, mówił raper Zawidzki, z którym ulubienica publiczności jest w związku od 2012 roku.

Swój singiel ma też gotowy sama Magda Femme, która nie może już doczekać się promocji piosenki oraz powrotu do koncertowania. „Pandemia wprawdzie odpuściła, ale mamy wrażenie, że tylko na chwilę. Dlatego chcemy wykorzystać ten czas i zrobić jak najwięcej. Skończyłam właśnie nagrywanie swojego singla i mam nadzieję, że już niedługo powstanie do niego teledysk”, wyznała w Dzień Dobry TVN mama Nel.

Życzymy samych sukcesów. Zobaczcie aktualne zdjęcie popularnej gwiazdy i jej dziecka. Podobne do siebie? 

CZYTAJ TEŻ: Magda Femme zdecydowała się na bardzo odważną wizerunkową zmianę!

Magda Femme, córka Nel, 2021
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Magda Femme, córka Magdy Femme, Nel, Warszawa, 19.06.2021 rok
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Magda Femme z córką Nel, Warszawa, 19.06.2021 rok

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.