Magda Femme, córka Nel
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Magdy Femme ma już 14 lat! Uzdolniona Nel poszła w ślady sławnej mamy

Pociecha artystki wkracza do show-biznesu?

Rafał Kowalski 3 października 2022 09:59
Magda Femme, córka Nel
Fot. TRICOLORS/East News

Magdalena Pokora - znana jako Magda Femme - dała się poznać publiczności jako pierwsza wokalistka zespołu Ich Troje. Dwadzieścia lat po zakończeniu muzycznej przygody z zespołem artystka wróciła z kolejną porcją własnej twórczości. Co ciekawe, w ślady sławnej mamy poszła też 14-letnia córka piosenkarki, Nel. Rodzicielka jest… instruktorką śpiewu nastolatki!  Niedawno pociecha artystki obchodziła urodziny! Gwiazda złożyła jej wyjątkowe życzenia. 

Magda Femme o córce 

W połowie czerwca 2021 roku w Dzień Dobry TVN gośćmi Ewy Drzyzgi i Agnieszki Woźniak-Starak były Magda Femme i jej córka Nel. Okazało się wówczas, że nastolatka nagrała piosenkę pod okiem swojej mamy, która wraz z partnerem napisali do coveru Olivii Rodrigo polski tekst.

Magda Femme, córka Nel
Fot. AKPA

„Nel wychowała się, obserwując mnie i ten muzyczny świat. Śpiewanie to była jej decyzja, nigdy jej do tego nie namawiałam. […] Okazało się, że gdy Nel weszła do studia nagrywać po raz pierwszy, to gdy stanęła przed mikrofonem, to we mnie wstąpiło coś, co nawet nie wiem jak nazwać. Chciałam, żeby to było perfekcyjne, lepsze niż cokolwiek ja zrobiłam”, wyznała w programie Magda Femme, która od niedawna naucza córkę śpiewu. „Aż Michał mnie wyrzucał ze studia: „Wyjdź, jesteś katem”. No i ja musiałam wychodzić, bo ona przy mnie czuła się zestresowana jak nigdy”, opowiadała wokalistka, wspominając o swoim narzeczonym, raperze Michale Zawidzkim.

CZYTAJ TEŻMarta Żmuda Trzebiatowska nie była gotowa na dziecko. „Stałam pod prysznicem i płakałam"

Piosenka i klip miały swoją premierę w lipcu 2021 roku. Jak podoba się Wam kawałek o tytule Poplątane myśli?

Narzeczony Magdy Femme. Piosenkarka zaczęła szkolić innych

A jak mamę w roli trenerki wokalnej oceniała 14-latka? „Mama dobrze się w tym sprawdziła, jest dobrą nauczycielką, choć czasem się na mnie wkurzała. Jestem zdecydowana, że śpiewanie to jest to, co chcę robić”, wyznała Nel na antenie w 2021 roku.

W nagranym wcześniej reportażu głos zabrał też partner artystki, który skomentował nową pasję Magdy Femme. Była wokalistka Ich Troje uczy bowiem śpiewu także innych nastolatków – to jej dodatkowa praca. „Słyszałem kilka jej uczennic i myślę, że idzie to w dobrą stronę. Widać, że jest z tego zadowolona”, mówił raper Zawidzki, z którym ulubienica publiczności jest w związku od 2012 roku.

Magda Femme podkreśliła wówczas, że nie może już doczekać się powrotu do koncertowania. „Pandemia wprawdzie odpuściła, ale mamy wrażenie, że tylko na chwilę. Dlatego chcemy wykorzystać ten czas i zrobić jak najwięcej”, wyznała w Dzień Dobry TVN mama Nel.

SPRAWDŹ TEŻ: Martyna Wojciechowska o przyszłości córki: „Nie mam zamiaru wpływać na jej decyzje życiowe”

Magda Femme złożyła córce życzenia  z okazji urodzin

Córka Magdy Femme obchodziła niedawno 14. urodziny. Na profilu wokalistki pojawił się kadr, na którym widzimy uśmiechniętą mamę i córkę. „Wszystkiego, co najlepsze skarbie :* Mamusia kocha”, napisała dumna mama.  

Życzymy samych sukcesów!  

CZYTAJ TEŻ: Magda Femme zdecydowała się na bardzo odważną wizerunkową zmianę!

Magda Femme, córka Nel, 2021
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Magda Femme, córka Magdy Femme, Nel, Warszawa, 19.06.2021 rok
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Magda Femme z córką Nel, Warszawa, 19.06.2021 rok

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?