Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, VIVA! 2010
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Wielka radość w domu Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora: „Szampan będzie lał się strumieniami

Córka pary odniosła spektakularny sukces!

Gabriela Czernecka 30 stycznia 2021 12:43
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, VIVA! 2010
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Maciej Dowbor podzielił się sukcesem córki. Prezenter opublikował poruszający wpis na swoim Instagramie. Rzadko ujawnia szczegóły dotyczący swojego życia prywatnego, ale tym razem zrobił wyjątek.  Córka Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej ma na swoim koncie ogromny sukces. „Szampan będzie lał się strumieniami”, pisze wprost prezenter. Poznajcie szczegóły. 

Maciej Dowbor o sukcesie córki 

Maciej Dowbor podzielił się z fanami na Instagramie zaskakującym wpisem. Prezenter zwykle unika dzielenia się szczegółami ze swojego prywatnego życia, ale tym razem postanowił zrobić wyjątek. Wszystko za sprawą sukcesu, jaki odniosła jego córka, Janina Dowbor. „Dziś mamy powody do oblewania sukcesu! 🥂🍾Szampan (dla dzieci😜) będzie się u nas lał strumieniami. Nigdy nie sądziłem, że sukcesy dzieci mogą dawać rodzicom aż tyle satysfakcji!!!”, zaczyna swój wpis Maciej Dowbor. 

„Jak wiecie, chronimy prywatność naszych córek i nie zdradzamy szczegółów z ich życia. Dlatego też nigdy nie chwaliliśmy się osiągnięciami naszej starszej Janiny, która od 6 lat uczęszcza do Szkoły Muzycznej 1 stopnia w klasie fletu”, zdradza Maciej Dowbor. 

Okazuje się, że starsza córka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora wygrała dwa prestiżowe konkursy muzyczne: „Jednak są takie momenty, kiedy duma rodzicielska, ale też chęć docenienia naszego dziecka jest silniejsza, szczególnie że zasłużyło na to swoją ciężką i konsekwentną pracą. Dlatego ze wzruszeniem chciałbym się pochwalić, że nasza starsza córka Janina Nina Dowbor na przestrzeni kilkunastu dni zajęła 1. miejsce w dwóch prestiżowych konkursach muzycznych- jednym ogólnopolskim, a drugim międzynarodowym (w Estonii) z udziałem młodych muzyków z całego świata. Córeczko - jesteśmy z Ciebie dumni ❤️❤️❤️”, napisał dumny tata. 

Fani pary złożyli im gratulacje w komentarzach. Sukces córki Dowborów skomentował Piotr Gąsowski, który napisał: „Duma mnie rozpiera!!! Brawo Janeczko! To jest coś wspaniałego ! To jest Twój ogromny , zasłużony sukces (sukcesy)!!! (...) Masz Janeczko kapitalnych rodziców , i możecie być z siebie dumni nawzajem! Naprawdę „serce roście” patrząc na Waszą rodzinę! Huuuuraaaa! Wiwat Dowbory!”. Post skomentował także Grzegorz Hyży: „Gratulacje od wujka”, napisał. 

My także dołączamy się do licznych gratulacji i życzymy dalszych sukcesów! 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, VIVA! 2010
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?