Czytając te słowa, trudno nie uronić łzy

Konrad Szczęsny 6 marca 2019 13:04

Odejście Luke'a Perry'ego to ogromny cios dla jego rodziny, przyjaciół oraz fanów. Najbliżsi czuwali przy łóżku aktora Beverly Hills 90210 do końca. Ich przedstawiciel wydał oświadczenie, w którym potwierdził, że w tym gronie znalazły się dzieci aktora. O ile syn gwiazdora, 22-letni Jack, nie wypowiedział się publicznie na temat odejścia ojca, o tyle jego córka, 19-letnia Sophie, zamieściła wspólne zdjęcie z tatą na Instagramie i pożegnała go w wyjątkowo wzruszający sposób...

Oświadczenie rodziny Luke'a Perry'ego

Niedługo po śmierci Luke'a Perry'ego jego agent wydał w imieniu rodziny oświadczenie, w którym podziękowano za wsparcie i modlitwy milionów fanów na całym świecie po tym, jak aktor trafił do szpitala w ciężkim stanie w środę 27 lutego. 

„Aktor Luke Perry w wieku 52 zmarł dzisiaj po ciężkim wylewie. Otaczały go jego dzieci Jack i Sophie, narzeczona Wendy Madison Bauer, była żona Minnie Sharp, matka Ann Bennett, ojczym Steve Bennett, brat Tom Perry, siostra Amy Coder i inni bliscy przyjaciele i rodzina. Rodzina docenia wsparcia i modlitwę z całego świata i z szacunkiem domagają się prywatności w tym czasie wielkiej żałoby. W tej chwili nie zostaną udzielone szczegóły śmierci”, poinformowano.

Córka żegna Luke'a Perry'ego na Instagramie

Córka Luke'a Perry'ego zamieściła na wczoraj na Instagramie wspólne zdjęcie z ojcem, które opatrzyła wyjątkowo wzruszającym i obszernym wpisem.

„Wiele wydarzyło się w zeszłym tygodniu. Wszystko dzieje się tak szybko. Wróciłam z Malawi w samą porę, aby być tutaj z moją rodziną. W ciągu ostatnich 24 godzin otrzymałam tyle miłości i wsparcia”, napisała wzruszona.

Zapewniła, że choć to dla niej niewyobrażalnie trudny czas, jest wdzięczna wszystkim za wsparcie, ciepłe słowa i modlitwy.

„Nie jestem do końca pewna, co powiedzieć lub zrobić w tej sytuacji. Nigdy nie otrzymałam lekcji na temat tego, jak sobie poradzić z tragedią. Zwłaszcza w sytuacji, gdy wszystko dzieje się na oczach opinii publicznej”, podkreśliła.

Na koniec zaznaczyła, że mimo tragedii, której doświadczyła, jest w niej dużo wdzięczności.

„Jestem wdzięczna za całą miłość. Po prostu jestem wdzięczna po cichu”, zapewniła.

Internauci zamieścili pod wpisem wiele ciepłych i pełnych współczucia słów. 

„Kiedy dowiedziałem się, płakałem przez 2 godziny. Nie mogę wyobrazić sobie tego, przez co przechodzisz ty i twoja rodzina. Niech spoczywa w pokoju”, podkreślił jeden z nich. „Dziękuję ci za dzielenie się z nami swoim ojcem nawet przez chwilę. Przesyłam wam wszystkim miłość i pokój”, dodał inny. 

1/5
Jack Perry, syn Luke'a
Copyright @Instagram
1/5

Tak wygląda 22-letni syn Luke'a Perry'ego, Jack Perry.

2/5
Jack Perry, syn Luke'a
Copyright @Instagram
2/5

22-letni syn Luke'a Perry'ego, Jack Perry, zawodowo zajmuje się zapasami. 

3/5
Luke Perry z narzeczoną Wendy Madison Bauer w Los Angeles, 1 kwietnia 2017 roku
Copyright @0000466/Reporter
3/5

W ostatnim czasie Luke Perry był widywany u boku Wendy Madison Bauer, z którą był zaręczony. Niestety, nie zdążyli sformalizować swojego związku.

4/5
Luke Perry z byłą żoną, Rachel Sharp
Copyright @Rex Features/East News
4/5

W latach 1993-2003 Luke Perry był mężem Rachel „Minnie” Sharp, z którą ma dwójkę dzieci: 22-letniego syna Jacka i 19-letnią córkę Sophie.

5/5
Copyright @Pinterest / East News
5/5

Luke Perry najbardziej znany był z roli w serialu Beverly Hills 90210, w którym wcielał się w Dylana McKaya. Aktor zmarł w wieku 52 lat 4 marca 2019 roku.

 

 

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.