POŻEGNANIE

Córka Luke'a Perry'ego pożegnała ukochanego tatę we wzruszający sposób...

Czytając te słowa, trudno nie uronić łzy

Konrad Szczęsny 6 marca 2019 13:04

Odejście Luke'a Perry'ego to ogromny cios dla jego rodziny, przyjaciół oraz fanów. Najbliżsi czuwali przy łóżku aktora Beverly Hills 90210 do końca. Ich przedstawiciel wydał oświadczenie, w którym potwierdził, że w tym gronie znalazły się dzieci aktora. O ile syn gwiazdora, 22-letni Jack, nie wypowiedział się publicznie na temat odejścia ojca, o tyle jego córka, 19-letnia Sophie, zamieściła wspólne zdjęcie z tatą na Instagramie i pożegnała go w wyjątkowo wzruszający sposób...

Oświadczenie rodziny Luke'a Perry'ego

Niedługo po śmierci Luke'a Perry'ego jego agent wydał w imieniu rodziny oświadczenie, w którym podziękowano za wsparcie i modlitwy milionów fanów na całym świecie po tym, jak aktor trafił do szpitala w ciężkim stanie w środę 27 lutego. 

„Aktor Luke Perry w wieku 52 zmarł dzisiaj po ciężkim wylewie. Otaczały go jego dzieci Jack i Sophie, narzeczona Wendy Madison Bauer, była żona Minnie Sharp, matka Ann Bennett, ojczym Steve Bennett, brat Tom Perry, siostra Amy Coder i inni bliscy przyjaciele i rodzina. Rodzina docenia wsparcia i modlitwę z całego świata i z szacunkiem domagają się prywatności w tym czasie wielkiej żałoby. W tej chwili nie zostaną udzielone szczegóły śmierci”, poinformowano.

Córka żegna Luke'a Perry'ego na Instagramie

Córka Luke'a Perry'ego zamieściła na wczoraj na Instagramie wspólne zdjęcie z ojcem, które opatrzyła wyjątkowo wzruszającym i obszernym wpisem.

„Wiele wydarzyło się w zeszłym tygodniu. Wszystko dzieje się tak szybko. Wróciłam z Malawi w samą porę, aby być tutaj z moją rodziną. W ciągu ostatnich 24 godzin otrzymałam tyle miłości i wsparcia”, napisała wzruszona.

Zapewniła, że choć to dla niej niewyobrażalnie trudny czas, jest wdzięczna wszystkim za wsparcie, ciepłe słowa i modlitwy.

„Nie jestem do końca pewna, co powiedzieć lub zrobić w tej sytuacji. Nigdy nie otrzymałam lekcji na temat tego, jak sobie poradzić z tragedią. Zwłaszcza w sytuacji, gdy wszystko dzieje się na oczach opinii publicznej”, podkreśliła.

Na koniec zaznaczyła, że mimo tragedii, której doświadczyła, jest w niej dużo wdzięczności.

„Jestem wdzięczna za całą miłość. Po prostu jestem wdzięczna po cichu”, zapewniła.

Internauci zamieścili pod wpisem wiele ciepłych i pełnych współczucia słów. 

„Kiedy dowiedziałem się, płakałem przez 2 godziny. Nie mogę wyobrazić sobie tego, przez co przechodzisz ty i twoja rodzina. Niech spoczywa w pokoju”, podkreślił jeden z nich. „Dziękuję ci za dzielenie się z nami swoim ojcem nawet przez chwilę. Przesyłam wam wszystkim miłość i pokój”, dodał inny. 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.