Izabella-Scorupco-konczy-50-lat
Fot. Instagram/IzabellaScorupco
Z ŻYCIA GWIAZD

Izabella Scorupco jest dumna z córki! Julia Scorupco współpracuje z gwiazdami Hollywood

Tak wygląda Julia Scorupco. Podobna do sławnej mamy?

Ksenia Krasko 1 sierpnia 2021 12:51
Izabella-Scorupco-konczy-50-lat
Fot. Instagram/IzabellaScorupco

Izabella Scorupco, jedyna polska dziewczyna Bonda i niezapomniana Helena z filmowej adaptacji Ogniem i mieczem, od wielu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Piękna aktorka wciąż spełnia się zawodowo, ale przede wszystkim poświęca czas swojej rodzinie. Jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci – synka Jacoba i córki Julii, która ma 24 lata. Zobaczcie, jak bardzo przypomina sławną mamę!

Izabella Scorupco - czym zajmuje się dziś?

Izabella Scorupco urodziła się w Białymstoku, ale w wieku ośmiu wyjechała z mamą do Szwecji. Kiedy miała siedemnaście lat, zadebiutowała w filmie Nikt tak nie kocha jak my, ale światową popularność przyniosła jej produkcja GoldenEye z 1995 roku, w której zagrała dziewczynę agenta 007. Na koncie ma też takie tytuły, jak Granice wytrzymałości czy Egzorcysta: Początek, a w 2019 roku zagrała w serialu Ukryci: Pierworodny.

W 1996 roku Izabella Scorupco wyszła za mąż za hokeistę Mariusza Czerkawskiego, a rok później para powitała na świecie córkę Julię. Po rozstaniu aktorka wyprowadziła się do USA. W 2003 roku wzięła ślub z PR-owcem Jeffrey’em Reymondem, któremu urodziła synka Jacoba Martina. W październiku 2019 roku aktorka po raz trzeci stanęła na ślubnym kobiercu i dziś jest szczęśliwą żoną szwedzkiego biznesmena Karla Rosengrena.

ZOBACZ TEŻ: Tak wygląda jedyny syn Izabelli Scorupco. Kuba ma już 17 lat!

Jak teraz wygląda Julia, córka Izabelli Scorupco? Zdjęcie z 2004 roku

Izabella Scorupco, Julia Scorupco
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Izabella Scorupco w 2010 roku

Izabella Scorupco
Fot. IBL / Rex Features/EAST NEWS

Julia Scorupco - jak teraz wygląda?

Julia Scorupco (Julia Czerkawski) dość aktywnie prowadzi portale społecznościowe i nie ukrywa swoich zainteresowań. Uwielbia sport, a w szkole grała w profesjonalnej drużynie koszykówki. Ukończyła kierunek „Media” na Uniwersytecie Berkeley w San Francisco. Na jej Instagramie nie brakuje też romantycznych fotografii z ukochanym, z którym od kilku lat jest w poważnym związku.

Jakiś czas temu 24-latka udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, które pojawiło się również na stronie amerykańskiej edycji magazynu Vogue. Julia Scorupco miała okazję towarzyszyć Carey Mulligan podczas przygotowań do Oscarów. Aktorka, która zachwyciła wszystkich złotą kreacją od Valentino, nominowana była za rolę w filmie Obiecująca. Młoda. Kobieta. Nie znana jest oficjalna rola Julii u boku gwiazdy, ale z pewnością jest to znak, że córka Izabelli Scorupco robi fantastyczną karierę.

Jak wynika ze zdjęć na portalach społecznościowych Izabelli i Julii Scorupco, są one sobie niezwykle bliskie. Zobaczcie, jak zmieniła się córka pięknej aktorki. Są do siebie podobne? 

Źródło: Plotek, WP

Izabella i Julia Scorupco wyglądają bardzo kobieco w lekkich koszulach, idealnych na ciepłe dni. Zainspiruj się wyborem stylowych mamy i córki!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?