Izabella Scorupco
Fot. Instagram
Z ŻYCIA GWIAZD

Tak wygląda jedyny syn Izabelli Scorupco. Kim jest Jakub Raymond?

Podobny do sławnej mamy?

Konrad Szczęsny 4 czerwca 2022 12:06
Izabella Scorupco
Fot. Instagram

Patrząc na te zdjęcia, trudno się nie wzruszyć! Izabella Scorupco w lipcu ubiegłego roku opublikowała kilka wyjątkowych fotografii syna. Jej pociecha świętowała wtedy 18. urodziny! Aktorka złożyła dziecku bardzo osobiste życzenia... Kim jest jedyny syn filmowej Heleny Kurcewiczównej, Jakub Raymond? Przypominamy w dniu kolejnych urodzin aktorki.

Izabella Scorupco pokazała syna na archiwalnych fotografiach

Jedyna Polka, która zagrała dziewczynę Bonda, została po raz pierwszy mamą w 1997 roku. Wówczas na świat przyszła jej córka Julia. Ojcem dziewczyny jest uznany sportowiec, hokeista Mariusz Czerkawski. Para rozwiodła się już rok później (ślub wzięli w 1996 roku).

Zobacz też: Izabella Scorupco jest dumna z córki! Julia Scorupco współpracuje z gwiazdami Hollywood

Izabella Scorupco po raz drugi wyszła za mąż 30 grudnia 2003 roku. Jej wybrankiem był Jeffrey Raymond, amerykański specjalista z branży PR. To właśnie on jest ojcem Jacoba Martina, który przyszedł na świat kilka miesięcy przed ślubem pary – 24 lipca 2003 roku. Mimo że ostatecznie aktorka rozwiodła się z ukochanym, zgodnie dzielą się rodzicielskimi obowiązkami.

Syn gwiazdy obchodził w lipcu 2021 roku 18. urodziny. Z tej okazji aktorka zamieściła na swoim profilu na Instagramie kilka wyjątkowych zdjęć – na InstaStories dodała fotografie Kuby, kiedy był zupełnie mały, a także ujęcie z teraz. „Szczęśliwych 18. urodzin mój najpiękniejszy drogocenny aniołku. Kocham cię”, napisała wówczas, składając mu osobiste życzenia.

Izabella Scorupco świętuje 18 urodziny syna
Fot. SCREEN INSTAGRAM / ZA JASTRZABPOST.PL

Syn Izabelli Scorupco skończył 18 lat
Fot. SCREEN INSTAGRAM / ZA JASTRZABPOST.PL

Syn Izabelli Scorupco skończył 18 lat. Jak wygląda?
Fot. SCREEN INSTAGRAM / ZA JASTRZABPOST.PL

Jakub Raymond - kim jest syn Izabelli Scorupco?

Kim jest Jakub, jedyny syn Izabelli Scorupco? Niestety, wiadomo o nim niewiele. Chłopak skończył 18 lat, miał swój profil na Instagramie, jednak jakiś czas temu postanowił go zlikwidować. Z nielicznych zdjęć, jakie zdążył opublikować, wynika, że jest fanem futbolu amerykańskiego. Z kolei z nagrań zamieszczonych na profilu jego mamy wynika, że jedyny syn aktorki mówi po polsku i ma świetny kontakt z przyrodnią siostrą.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy 17th my most beautiful boy ❤️

Post udostępniony przez IZABELLA SCORUPCO (@izabellascorupco)

Izabella Scorupco: życie prywatne, dzieci, mąż

Aktorka ma za sobą dwa rozwody. Wspomniane już wyżej z Mariuszem Czerkawskim, ojcem Julii (1998 rok) oraz Jeffrey’em Raymondem, ojcem Jakuba (2015 rok).

W 2019 roku Izabella Scorupco poinformowała, że po raz trzeci wyszła za mąż – piątego października wzięła ślub ze szwedzkim miliarderem Karlem Rosengrenem. Ceremonia odbyła się w Stanach Zjednoczonych, a aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie serię fotografii z tego wydarzenia. Teraz para mieszka w Los Angeles, a gwiazda często zamieszcza w sieci zdjęcia, na których pozują razem.

Zobacz też: Agnieszka Litwin jest po kolejnej operacji. Pokazała zdjęcie ze szpitala

Poniżej możesz zobaczyć zdjęcia Izabelli Scorupco z synem Jakubem. Podobni? 

W ten sposób aktorka świętowała 14. urodziny syna:

Kuba Raymond w marcu 2017 roku:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My two yummiest boys in the world. Ozzy 💘 Kuba #bros #frenchie #PrinsOzzy

Post udostępniony przez IZABELLA SCORUPCO (@izabellascorupco)

A tak Izabella Scorupco świętowała urodziny syna w lipcu 2016 roku:

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.