Izabella Scorupco
Fot. Instagram
DZIECI GWIAZD

Tak wygląda jedyny syn Izabelli Scorupco. Kuba ma już 17 lat!

Podobny do sławnej mamy?

Konrad Szczęsny 26 lipca 2020 17:54
Izabella Scorupco
Fot. Instagram

Patrząc na to zdjęcie, trudno się nie wzruszyć. Izabella Scorupco opublikowała z okazji 17. urodzin syna wyjątkową fotografię. Aktorka złożyła również dziecku bardzo osobiste życzenia. Kim jest jedyny syn filmowej Heleny Kurcewiczównej, Jakub Raymond?

Izabella Scorupco złożyła synowi życzenia z okazji urodzin. Pokazała archiwalne zdjęcie

Jedyna Polka, która zagrała dziewczynę Bonda, została po raz pierwszy mamą w 1997 roku. Wówczas na świat przyszła jej córka, Julia. Ojcem dziewczyny jest uznany sportowiec, hokeista Mariusz Czerkawski. Para rozwiodła się już rok później (ślub wzięli w 1996 roku).

Izabella Scorupco po raz drugi wyszła za mąż 30 grudnia 2003 roku. Jej wybrankiem był Jeffrey Raymond, amerykański specjalista z branży PR. To właśnie on jest ojcem Jacoba Martina, który przyszedł na świat kilka miesięcy przed ślubem pary – 24 lipca 2003 roku. Mimo że ostatecznie aktorka rozwiodła się z ukochanym, zgodnie dzielą się rodzicielskimi obowiązkami.

Syn gwiazdy obchodził w miniony piątek 17. urodziny. Z tej okazji aktorka zamieściła na swoim profilu na Instagramie wyjątkowe zdjęcie. Pozuje na nim z małym Kubą, na którym dają sobie buziaka w usta. 

„Wszystkiego najlepszego z okazji siedemnastych urodzin mój najpiękniejszy chłopcze”, podpisała je, składając w ten sposób dziecku osobiste życzenia.

Fani dołączyli się do nich w komentarzach!

„Przeurocza fotografia. Wszystkiego dobrego dla Kuby!”, „Spełnienia marzeń! Niech spełni się to, co planujesz. Piękne jest to zdjęcie, nie mogę się napatrzeć”, „Sto lat, sto lat, niech żyje żyje nam. Pięknie wyglądacie razem”, pisali uradowani.

Kim jest Jakub, jedyny syn Izabelli Scorupco? Niestety, wiadomo o nim niewiele. Chłopak skończył 17 lat, ma swój profil na Instagramie, jednak opublikował na nim do tej pory jedynie kilka fotografii. Wynika z nich, że jest fanem futbolu amerykańskiego. Na obu pozuje na boisku. Z kolei z nagrań zamieszczonych na profilu aktorki wynika, że jej jedyny syn mówi po polsku i ma świetny kontakt z przyrodnią siostrą.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy 17th my most beautiful boy ❤️

Post udostępniony przez IZABELLA SCORUPCO (@izabellascorupco)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💼 🌟

Post udostępniony przez @ kubaraymond

Izabella Scorupco: życie prywatne, dzieci, mąż

Aktorka ma za sobą dwa rozwody. Wspomniane już wyżej z Mariuszem Czerkawskim, ojcem Julii (1998 rok) oraz Jeffrey'em Raymondem, ojcem Jakuba (2015 rok). Niespodziewanie jesienią zeszłego roku poinformowała, że po raz trzeci wyszła za mąż. 5 października 2019 roku wzięła w Stanach Zjednoczonych ślub z Karlem Rosengrenem, szwedzkim miliarderem.

Aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie serię fotografii z tego wydarzenia. Oboje mieszkają w Los Angeles i często zamieszczają w sieci zdjęcia, na których pozują razem.

Poniżej możesz zobaczyć zdjęcia Izabelli Scorupco z synem Jakubem. Podobni?  

Tak syn Izabelli Scorupco wyglądał w listopadzie 2017 roku:

A w ten sposób aktorka świętowała 14. urodziny syna:

Izabella Scorupco z synem, Jakubem Raymondem, czerwiec 2017:

Kuba Raymond w marcu 2017 roku:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My two yummiest boys in the world. Ozzy 💘 Kuba #bros #frenchie #PrinsOzzy

Post udostępniony przez IZABELLA SCORUPCO (@izabellascorupco)

A tak Izabella Scorupco świętowała urodziny syna w lipcu 2016 roku:

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.