Anita Lipnicka, Pola Porter, Anita Lipnicka i John Porter - koncert 28/02/2011 WARSZAWA
Fot. Piotr WYGODA/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Anity Lipnickiej i Johna Portera ma już 17 lat i stawia pierwsze kroki w modelingu

Pola Porter zachwyca urodą

Dorota Falkowska 7 października 2023 15:03
Anita Lipnicka, Pola Porter, Anita Lipnicka i John Porter - koncert 28/02/2011 WARSZAWA
Fot. Piotr WYGODA/East News

Choć Anita Lipnicka i John Porter rozstali się 9 lat po przyjściu córki na świat, nieustannie okazują jej swoją miłość i wsparcie, a ze sobą utrzymują dobre stosunki. Była frontmenka Varius Manx ogromnie kibicuje córce na drodze do spełniania marzeń. Pola ma już 17 lat i zachwyca urodą!

Anita Lipnicka i John Porter: doczekali się córki, rozstali się 9 lat później 

Swojego czasu media rozpisywały się na temat związku Anity Lipnickiej i Johna Portera. Ich znajomość rozpoczęła się od współpracy - nagrali jedną piosenkę "For You" na płytę "Porter Band". Z czasem okazało się, że polska wokalistka i brytyjski muzyk mają się ku sobie. W latach 2003-2015 tworzyli nieformalny związek i nie kryli się ze swoim uczuciem. Licznym wywiadom do mediów towarzyszyły romantyczne sesje zdjęciowe. W 2006 roku para doczekała się dziecka — na świat przyszła Pola, która stała się oczkiem w głowie rodziców. Kiedy rodzice dziewczynki podjęli decyzję o rozstaniu, ich córka miała 9 lat. 

Od tamtej pory artyści robią wszystko, aby ich jedynemu dziecku nigdy niczego nie brakowało. "Nie pamiętam takiej koncepcji, że czegoś nie wolno. I nie mam tego w naturze. Przyznaję się, że z ogromną trudnością przychodzi mi być zasadniczą i konsekwentną, w tym jestem beznadziejna jako mama. Mam tylko nadzieję, że w przyszłości zaowocuje to czymś pozytywnym" — zwierzała się Anita Lipnicka w wywiadzie dla VIVY!.

Zobacz też: Anita Lipnicka: "Relacja z tatą Poli, z którym spędziłam 12 lat, jest dla mnie nadal szalenie ważna"

Anita Lipnicka, sesja dla magazynu Viva! 25/2015

Anita Lipnicka, Viva! 25/2015
Fot. Zdjęcia Alex Lua Kaczkowska

Jak dziś wygląda córka Anity Lipnickiej i Johna Portera?

Pola Porter ma dziś 17 lat i stawia swoje pierwsze kroki na drodze do kariery modelki. Należy do warszawskiej agencji modelek X MANAGEMENT i ma już za sobą kampanię reklamową dla jednej z lokalnych marek streetwearowych. Anita Lipnicka nie kryje dumy z córki i kiedy tylko pozwala sobie na swoim instagramowym profilu na odrobinę prywaty, nie szczędzi Poli czułych słów. 

Totalnie w tajemnicy (bo w zasadzie bez pozwolenia) , chwalę się tym, co najcenniejsze: moim dzieciątkiem, mogliśmy przeczytać w ubiegłym roku pod serią zdjęć z kampanii, w której nastoletnia modelka wzięła udział. W jednym z komentarzy do swojej córki, Anita Lipnicka napisała słowa, które wzruszyły niejednego obserwatora: "Tak Cię kocham, że muszę się czasem pochwalić! Lepszej piosenki niż Ty nigdy nie napiszę".  

Czytaj także: Anita Lipnicka jest mamą dorastającej córki. Tak mówiła o macierzyństwie, nadopiekuńczości oraz relacjach z nastoletnią Polą...

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.