DZIECI GWIAZD

Córka Ani Przybylskiej chce zostać modelką. Co na to tata?

Jarosław Bieniuk postawił jeden warunek...

Rafał Kowalski 21 lipca 2018 09:01

Córce Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka brakuje już tylko dwóch lat do pełnoletniości. 16-letnia Oliwia coraz śmielej mówi bliskim o swoich planach, a to oznacza że już niedługo zacznie żyć na własną rekę. Tylko czy pomysł zostanie profesjonalną modelką wydaje się tacie nastolatki odpowiedni?

Gdzie uczy się córka Anny Przybylskiej?

Dla Jarosława Bieniuka najważniejsze jest edukacja jego dzieci. To dlatego biznesmen trzymał mocno kciuki, by córce udało dostać się do IX LO im. marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdyni. Tego samego, do którego uczęszczała Anna Przybylska. Ku uciesze całej rodziny, udało się! Oliwia nie boi się porównań do mamy. Liczy na to, że od profesorów dowie się więcej o tym, jaka była psotna Ania sprzed lat. Jarek jest bardzo dumny ze swoich dzieci i chętnie chwali się nimi przy każdej możliwej okazji”, mówił w rozmowie z Na Żywo bliski znajomy Bieniuków.

Czy tata Oliwii Bieniuk pozwoli jej na pracę w modelingu

Szkoła nie jest jednak jedynym tematem, o który Oliwia chce się troszczyć. Równolegle do nauki, dziewczynka zamierza rozwijać się jako modelka! Pierwsze doświadczenia nastolatka ma już za sobą. Dzięki udziałowi w kampanii popularnej marki odzieżowej oraz reklamie telefonii komórkowej, kolejne firmy ciągle pytają o dziewczynkę.

Sama zainteresowana marzy, by częściej pojawiać się przed obiektywem w roli modelki. Co na to tata? Podobno nie chce blokować marzeń córki. Ale pod jednym warunkiem! Najpierw skupienie na nauce i dobre oceny, a potem dodatkowa praca.

Jesteśmy pewni, że z tak otwartym tatą, Oliwia ma szansę zrobić ogromną karierę. A dodatkowo, dzięki troskliwości Bieniuka, nastolatka może być pewna, że nikt nie sprowadzi jej na złą ścieżkę.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.