Cleo, VIVA! 27/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Cleo stanęła w obronie Donatana! „Wydaje mi się, że to było ustawione’’

Jej słowa wywołały burzę w mediach!

Damian Duda 13 czerwca 2018 13:05
Cleo, VIVA! 27/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Edyta Górniak została największą gwiazdą tegorocznego festiwalu w Opolu! Wszystko za sprawą skandalu z udziałem artystki i popularnego producenta muzycznego, Donatana. Kiedy on trzymał diwę za talię, jego ręka zjechała na... jej pośladki! To sprawiło, że Górniak spoliczkowała twórcę hitu My, Słowianie!

Celo o zachowaniu Donatana w Opolu

Wokalistka została wywołana przez jednego z internautów, który zapytał wprost gwiazdę, co sądzi o skandalicznym zachowaniu producenta uważanego za ojca jej sukcesu. „Donatan ma ekstrawaganckie poczucie humoru i styl bycia. Do tego wydaje mi się, że to było ustawione. Tak przynajmniej to wygląda’’, napisała Cleo. Jej słowa nie zostały gorąco przyjęte przez internautów. Niektórzy twierdzą, że zachowanie Donatana było do tego stopnia nie na miejscu, że powinien za to publicznie przeprosić.

Edyta Górniak wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie, które opublikowała na swoim facebookowy profilu. „Życzliwa rada na przyszłość Don. Nie od artysty, nie od koleżanki. Od kobiety. Nawet gdybyś miał samczą niekontrolowaną potrzebę pogłaskać po pośladkach ukochaną kobietę w miejscu mocno publicznym - zawsze będzie to niestosowne. Dodatkowo moja postawa w Naszej znajomości nigdy nie dała Ci powodu poczuć w ułamku sekundy, że jestem zainteresowana Tobą jako facetem. Tym bardziej nie dała Ci pretekstu potraktować mnie tak przedmiotowo. Nie specjalnie czekałam na słowo Przepraszam - bo w tym wypadku nie miałoby swojej mocy sprawczej, ale zastanawiać się już ponad 70 h czy powinieneś... Seriously...?’’, napisała diwa.

Donatan również wydał w tej sprawie oświadczenie. Producent przeprosił diwę za swoje skandaliczne zachowanie. Jednak nie ukrywa, że poczuł się wykorzystany. „Edyto, jeśli poczułaś moją rękę tam gdzie jej nie było, a co gorsza, jeśli poczułaś się niekomfortowo - to faktycznie przepraszam. Bardzo Cię szanuję jako wokalistkę, dlatego stworzyłem dla Ciebie Andromedę i podarowałem Ci ten kawałek na płytę. Cała Twoja publiczna akcja facebookowa jest dla mnie niezrozumiała. Moja rozmowa z Twoim managementem po Opolu to, cytuję, super skradliśmy Opole. Ustaliliśmy, że działamy tylko w sposób dobry, pozytywny z uśmiechem. Zresztą rozmawialiśmy i sms'owaliśmy o tym od paru dni... Do Opola też przyjechałem ze względu na Wasze zaproszenie. Czuję się teraz wykorzystany - widząc zainteresowanie mediów chcesz zrobić ze mnie wroga publicznego. Nie chcę z Tobą wojować. Tylko Tobie mogą służyć kolejne artykuły i atencja mediów. Nie jestem człowiekiem konfliktowym, pojednawczo wyciągam do Ciebie rękę’’, napisał Donatan.

A Ty, po czyjej stronie jesteś?

Donatan komentuje dotykanie Edyty Górniak po pośladkach na festiwalu w Opolu
Fot. East News

 

Cleo, Donatan
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…