Kylie Jenner w ciąży, ciąże gwiazd
Fot. Instagram @kyliejenner
O TYM SIĘ MÓWI

Surogatka Kim Kardashian, dziecko byłego partnera czy wpadka? Ciąża Kylie Jenner wzbudza ogromne kontrowersje!

Gabriela Czernecka 26 września 2017 17:00
Kylie Jenner w ciąży, ciąże gwiazd
Fot. Instagram @kyliejenner

 

Ciąża Kylie Jenner wywołała niemałą sensację w mediach. Od razu pojawiła się masa pytań: Kto jest ojcem jej dziecka? Czy Kylie jest surogatką Kim Kardashian? Czy w ogóle Kylie Jenner jest w ciąży i kiedy ma zamiar potwierdzić swój stan? Pytania wciąż się mnożą, a my postanowiliśmy odpowiedzieć na kilka z nich! 

 

Zobacz także: Dziewczynka czy chłopiec? Kim Kardashian wreszcie ujawniła płeć trzeciego dziecka i zorganizowała niesamowite baby shower!
 

Polecamy: Kim Kardashian znów szokuje! Czy tak radykalna zmiana koloru włosów wiąże się z ostatnimi zmianami w życiu celebrytki?

 

Kylie Jenner jest w ciąży!

 

Ciąża Kylie Jenner to jeden z najgłośniejszych tematów za oceanem. Podejrzanie wiadomość o ciąży Kylie zbiegła się z planowanym przyjściem na świat trzeciego dziecka Kanye i Kim Kardashianów, które urodzić ma surogatka. Z dnia na dzień pojawiają się nowe pytania, dotyczące błogosławionego stanu Kylie, ale sama zainteresowana milczy. Na temat ciąży dziewczyny wypowiedziała się już jej mama, Kris Jenner, która dyplomatycznie odpowiedziała, że nie potwierdza, ani nie zaprzecza tym rewelacjom. O ciąży Kylie Jenner otwarcie opowiedziała jednak... Caitlyn Jenner, która w jednym z wywiadów wyznała, że od dawna wie o ciąży dziewczyny. 

 

Wszyscy zastanawiają się, jak Kylie Jenner udało się ukryć przed światem ciążowy brzuch? Jej zdjęcia na Instagramie codziennie oglądają miliony fanów na całym świecie, ale krągłości ciążowych nie zauważyli. Dlaczego? Dwudziestoletnia celebrytka świetnie je ukrywa, gdyż jak twierdzi informator TMZ, Kylie jest w czwartym miesiącu ciąży! Z pewnością pomagają jej w tym luźne, sportowe stylizacje - T-shirty czy bluzy. Innym z jej trików, jakich dopatrują się zagraniczne media, mają być same selfie, na których kompletnie nie widać figury dziewczyny. 

 

 

Zobacz: Najbardziej skandaliczne stylizacje Kim Kardashian! Nagość? To jeszcze nic!

 

Kylie Jenner urodzi córkę i weźmie ślub?

Jak informuje TMZ, Kylie Jenner urodzi córkę! Przypomnijmy, że od kwietnia tego roku Kylie Jenner spotyka się z Travisem Scottem. To on, jak informuja plotkarskie media jest ojcem jej dziecka. Para podobno myśli nawet o ślubie! Celebrytka chce jednak zaczekać z ceremonią do rozwiązania, by pięknie, ale przede wszystkim szczupło, prezentować się w sukni ślubnej. „Ona chce, by jej dziecko miało ojca, który zawsze będzie przy nim, i kogoś, z kim stworzy związek na zawsze. Ona widziała, jak jej rodzina i przyjaciele borykają się ze złamanymi sercami i rozbitymi domami. Chce osiągnąć sukces w życiu rodzinnym. Dlatego małżeństwo jest czymś, czego chce jak najszybciej i nie może się doczekać, aż Travis założy jej obrączkę”, twierdzi znajomy Kylie Jenner. Dziecko gwiazdki prawdopodobnie pojawi się na świecie w lutym przyszłego roku. Więcej z pewnością dowiemy się z kolejnego sezonu show Kardashianów, które w listopadzie będzie obchodziło swoje dziesięciolecie. Prawdopodobnie Kylie wiele zdradzi w swoim show, „Life of Kylie”.

 

Polecamy: Biżuteria, stroje, samochody, domy. Ile jest wart majątek Kim Kardashian? 

 

Ciąża Kylie Jenner wzbudza kontrowersje

Co ciekawe, na temat błogosławionego stanu najmłodszej z córek Kris Jenner, co rusz pojawiają się nowe informacje. Niektóre z nich są wręcz absurdalne, ale ich cel jest jeden - ważne, by o rodzinie Kardashianów znów było głośno. Pojawiły się więc plotki, że Kylie Jenner została... surogatką starszej siostry, Kim Kardashian, która przez długi czas nie mogła zajść w ciążę.

 

Kolejną informacją, która ma wzbudzać zainteresowanie wokół najmłodszej z córek Kris Jenner, jest relacja byłego partnera Kylie Jenner na Snapchacie. Tyga krótko po pojawieniu się informacji o ciąży Kylie opublikował wpis, na którym zamieścił komentarz: „Do diabła, to przecież moje dziecko!”. Niestety wpis bardzo szybko został usunięty. Przypomnijmy, że Kylie Jenner i Tyga rozstali się w marcu tego roku, po półtorarocznym związku. Nie wiadomo, które z tych plotek okażą się prawdziwe, ale jedno jest pewne  plotki o ciąży Kylie Jenner z pewnością zwiększają popularność celebryckiej rodziny. 

 

Zobacz także: Wiecie, ile lat kończy dzisiaj Kylie Jenner? Dopiero dwadzieścia! Trudno w to uwierzyć...

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.