Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek
O TYM JEST GŁOŚNO

Tak będą wyglądały chrzciny Henia Majdana! Znamy szczegóły

Państwo Majdanowie nie chcą czekać!

Konrad Szczęsny 9 lipca 2020 11:07
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

To będzie dla całej rodziny szczególny dzień. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan już niebawem ochrzczą swojego synka! Wiadomo, kogo wybrali na rodziców chrzestnych i kiedy odbędzie się uroczystość.

Chrzciny Henia Majdana: kim będą rodzice chrzestni?

Henryk Majdan, pierwsze wspólne dziecko sławnych rodziców, zostanie ochrzczone już za kilka tygodni. Uroczystość nie odbędzie się jednak w stolicy Polski, w której na co dzień mieszkają Małgorzata i Radosław Majdanowie

„Chcą, by chrzciny ich synka odbyły się pod koniec sierpnia. Nie w Warszawie, ale u rodziców Gosi na wsi. Po wszystkim rodzina mogłaby zjeść uroczysty obiad w ich wielkim ogrodzie”, zdradza znajomy pary w rozmowie z „Faktem”.

Okazuje się, że małżeństwo wybrało już rodziców chrzestnych. Czy będą to znajomi, przyjaciele a może jeszcze ktoś inny? Gwiazda TVN postanowiła uhonorować w ten wyjątkowy sposób... swoich rodziców, na których zawsze może liczyć i którzy są dla niej ogromnym wsparciem! Okazuje się, że takie rozwiązanie stosowała już przy poprzednich dzieciach...

„To będą jej rodzice, to zresztą nie pierwszy raz, bo oni są również chrzestnymi jej dwóch starszych synów: Tadzia i Stasia”, ujawnia informator tabloidu.

Luksusowe życie Henia Majdana: tyle wydali na wyprawkę jego rodzice

Jak wylicza gazeta, do tej pory Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan nie szczędzili ogromnych sum na zabawki, ubranka i gadżety dla Henia. Pokoik synka pary został urządzony za – bagatela! – 14 tysięcy złotych, kołyska, w której śpi to koszt ponad 1100 złotych, zaś jedna z zabawek, pluszowa żyrafka, 559 złotych.

W jednym z ostatnich wpisów prezenterka zdradziła, że nie udało jej się wrócić do formy sprzed ciąży. Chce zgubić jeszcze 12 nadprogramowych kilogramów. 

„Tymczasem jestem grubaską. Ale najważniejsze, że jestem bardzo szczęśliwą grubaską. Bo naprawdę są na świecie ważniejsze rzeczy niż rozmiar, który nosimy", napisała na Instagramie.

Nie powstrzymało jej to jednak przed powrotem do pracy. Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z całą ekipą realizuje kolejny sezon „Projektu Lady” w pałacu w Rozalinie, którego premiera planowana jest na wrzesień.  

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan planują ochrzcić synka już pod koniec sierpnia:

Na rodziców chrzestnych wybrali rodziców gwiazdy TVN:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rozmawiam z moją Mamą kilka razy dziennie. Połowę tego czasu kłócimy się na maksa 😂 moja Mama zawsze wie lepiej, co powinnam: założyć, powiedzieć, zrobić 😂 z reguły ma rację😂😂😂 czym denerwuje mnie jeszcze bardziej 🤣 nigdy nie była typem Mamy bezrefleksyjnie zachwycającej się swoją córką, ale zawsze przez całe moje życie była typem wspierającym i towarzyszącym w każdej złej i pięknej chwili. Wie o mnie wszystko😁 nawet jak robiłam coś, o czym wiedziałam, że jej się nie spodoba i by mi zabroniła, to nie mówiłam przed, ale już po musiałam, bo inaczej bym się udusiła tajemnicą😂😂😂 Pomagała mi uporać się z różnymi rolami w moim życiu: córki, siostry, żony (nie raz🤣) a w końcu mamy 😁 dzięki Niej (i Tacie oczywiście) zawsze byłam silna ich miłością, pewna siebie, ich wiarą w moją wartość i szczęśliwa, beztroską dzieciństwa jakie z bratem mieliśmy😁 Każda Mama jest najlepsza na świecie, ale moja, to już prawdziwy Top 😂😂😂 wszystkim Mamom świata i mojej Teściowej ❤️ należy się dziś ogromny ukłon i podziękowania za to, że jesteście ❤️❤️❤️ DZIĘKUJEMY ❤️❤️❤️ na zdjęciu jestem z Mamą, tatą i bratem ❤️ bo rodzina jest najważniejsza 💪😘❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.