Brad Pitt, Charlize Theron, kobiety Brada Pitta
Fot. Invision/Invision/East News; East News
O TYM SIĘ MÓWI

Charlize Theron i Brad Pitt razem na pierwszym wspólnym zdjęciu!

Czy tym związkiem zemszczą się na Angelinie Jolie?

Olga Figaszewska 23 stycznia 2019 16:02
Brad Pitt, Charlize Theron, kobiety Brada Pitta
Fot. Invision/Invision/East News; East News

Pojawia się coraz więcej informacji na temat ich relacji. Czyżby przyjaźń przerodziła się w gorące uczucie? Wszystko na to wskazuje. Przyczyniła się do tego jedna fotografia. Na jaw wychodzą kolejne fakty dotyczące romansu Brada Pitta i Charlize Theron!

Brad Pitt i Charlize Theron są razem?

Brad Pitt długo miał się wzbraniać przed uczuciem i chociaż od rozstania z Angeliną Jolie media łączyły go z hollywoodzkimi pięknościami, on najwyraźniej wybrał tą jedyną. Plotki o związku aktorka z Charlize Theron pojawiły się już kilka miesięcy temu. Jedno ze źródeł podaje, że para miała się poznać za pośrednictwem byłego męża Charlize, Seana Penna.

Ponownie spotkali się na planie jednej z kampanii Paramount Studio. „Około sześć miesięcy temu razem robili sesję zdjęciową. Wówczas spędzali razem czas. Wszystko, co mogło się wydarzyć poza pracą zachowywali z daleka od uwagi innych”, donosi źródło The Sun. Dopiero teraz w sieci pojawiły się efekty sesji zdjęciowej. Na jednej z fotografii Brad Pitt i Charlize Theron pozują wspólnie.

Tym związkiem Charlize zemści się na Angelinie Jolie?!

Uczucie między Bradem Pittem i Charlize Theron kwitnie. Podobno początkowo nie chcieli afiszować się ze swoją relacją. Starali się zachować wszystko w tajemnicy, dlatego spotykali się w hotelach na całym świecie. „To daje im czas by się poznać zanim trafią w światło reflektorów”, informował magazyn OK!. Z kolei The Sun  dotarł do informacji, z których jasno wynika, że spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Podobno ostatnio byli widziani na premierowym pokazie jednego z filmów.

Zauważono drobne gesty, które świadczą o rodzącym się między nimi uczuciu. Nie ukrywali już, że są szczęśliwi. „Brad przyszedł nieco później do Chateau, zmienił strój i dołączył do Charlize, siedzącej w kącie baru. Aktorka piła drinka z wódką, a aktor sączył jedynie wodę”, czytamy na łamach tabloidu.

Jeśli rzeczywiście Brad Pitt i Charlize Theron potwierdzą spekulacje mediów, na pewno nie spodoba się to Angelinie Jolie. Czemu? Panie nie przepadają za sobą. Kilka lat temu walczyły o te same role m.in. w Narzeczonej Frankensteina. Angelina Jolie otrzymała propozycję jako pierwsza, jednak długo ociągała się z potwierdzeniem swojego udziału w produkcji. Charlize Theron, która była brana pod uwagę w drugiej kolejności nie było do śmiechu. Czy związkiem z Bradem zemści się na odwiecznej rywalce? 

 

Urodowe triki Charlize Theron
Fot. East News

 

Angelina Jolie, Brad Pitt
Fot. Getty Images

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.