Fot. Karwai Tang/WireImage
pożegnanie

Chance Perdomo nie żyje. 27-letni gwiazdor zmarł w wypadku motocyklowym

Jego śmierć wstrząsnęła światem telewizji

Marcjanna Maryszewska 31 marca 2024 10:09
Fot. Karwai Tang/WireImage

Światem Hollywood wstrząsnęły wieści o tragicznej śmierci 27-letniego aktora. Chance Perdomo, znany m.in. z serialu "Gen V" będącego spin-offem popularnej produkcji "The Boys", stracił życie w wypadku motocyklowym. Kilka godzin temu rodzina wydała oficjalne oświadczenie i potwierdziła smutną informację.

Chance Perdomo nie żyje. Rodzina wydała oświadczenie

"Z ogromnym smutkiem informujemy o nagłej śmierci Chance'a Perdomo, która nastąpiła w wyniku wypadku motocyklowego" — poinformowali najbliżsi aktora w oficjalnym oświadczeniu dla E! News, które pojawiło się w mediach 30 marca. Zaznaczono, że do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie.

"Jego pasja do sztuki i niezgłębiona radość życia były odczuwalne przez wszystkich, którzy mieli okazję go poznać. Jego ciepło pozostanie w sercach tych, których najbardziej kochał. Prosimy o szacunek dla prywatności rodziny w tym trudnym czasie" — zaapelowano w dalszej części oświadczenia.

Twórcy serialu "Gen V", w którym Chance Perdomo wcielał się w jedną z głównych postaci, również wyrazili głęboki smutek i żal po śmierci młodego aktora: "Dla tych z nas, którzy go znali i pracowali z nim, Chance zawsze był uroczym, uśmiechniętym, pełnym entuzjazmu, niesamowicie utalentowanym aktorem, a przede wszystkim bardzo miłym, wspaniałym człowiekiem. Nawet pisanie o nim w czasie przeszłym nie ma sensu. Żal nam rodziny Chance'a. Jesteśmy pogrążeni w żałobie po stracie naszego przyjaciela i kolegi. Przytulcie swoich bliskich dziś wieczorem".

Kim był Chance Perdomo?

Urodził się 19 października 1996 r. w Los Angeles, lecz wraz z matką większość życia spędził w Anglii. Początkowo marzył o studiach prawniczych, i w ostatniej chwili wybrał aktorstwo. Perdomo zdobył serca setek tysięcy widzów za sprawą roli Ambrose'a Spellmana — brytyjskiego kuzyna czarownicy Sabriny Spellman w serialu "Chilling Adventures of Sabrina" na platformie Netflix. Jeszcze wcześniej zagrał w filmie BBC "Killed by My Debt", za co otrzymał nominację do nagrody BAFTA.

Młody aktor został dostrzeżony i wyjątkowo doceniony w branży filmowo-serialowej. Wystąpił w filmach z serii "After", a w ubiegłym roku dołączył do obsady hitu "Gen V", spin-offu adaptacji komiksu "The Boys". Perdomo przygotowywał się do produkcji drugiego sezonu serialu, lecz po jego śmierci ta została wstrzymana na czas nieokreślony.  

Chance Perdomo, 26.06.2023 Londyn

Fot. Karwai Tang/WireImage

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.