Celine Dion
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Celine Dion odnalazła szczęście u boku Russela Crowe?!

„Spotykają się po kryjomu od kilku tygodni”

Olga Figaszewska 13 sierpnia 2018 15:51
Celine Dion
Fot. East News


Celine Dion układa sobie życie na nowo? W styczniu, dwa lata temu diwa straciła miłość swojego życia. Rene Angelil zmarł po ciężkiej walce z rakiem gardła. Wokalistka wycofała się z show-biznesu, zawiesiła swoją karierę muzyczną. „Myślę, że będę w żałobie do końca życia. Rene przygotował mnie na całe moje życie odkąd skończyłam 12 lat. Wtedy się poznaliśmy. Nigdy nie spotykałam się z innym mężczyzną i nigdy nie pocałowałam innego mężczyzny. Bardzo za nim tęsknie”, mówiła rok temu. Teraz zagraniczne media sugerują, że w końcu wokalistka zaczyna nowy etap! Podobno spotyka się z… Russelem Crowe!

Celine Dion spotyka się z Russelem Crowe?

Celine Dion znalazła wsparcie i zrozumienie w ramionach hollywoodzkiego aktora, Russela Crowe. Podobno zawsze mogła na niego liczyć w najtrudniejszych momentach. Tuż po śmierci męża wysłał jej bukiet kwiatów z kondolencjami. O ich relacji rozpisuje się OK Magazine. Zdaniem informatorów magazynu, para spotyka się od kilu tygodni.

„Spotykają się po kryjomu od kilku tygodni. Choć ta sytuacja jest nowa, wydaje się, jakby się znali całe życie”, czytamy.

Co ciekawe, pod koniec kwietnia aktor rozwiódł się z żona, Danielle Spencer. W ich małżeństwie nie układało się od dawna, a od sześciu lat byli w separacji. Ta informacja jedynie podsyciła plotki pojawiające się w mediach. Tym bardziej, że żadna ze stron nie wydała do tej pory oficjalnego oświadczenia.

Uważasz, że Celine Don i Russel Crowe do siebie pasują?

Celine Dion z mężem, Rene.

Celine Dion, Historia miłości
Fot. East News

Celine Dion

Russel Crowe

russelcrowe.jpg
Fot. ONS

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.