Celine Dion
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Celine Dion odnalazła szczęście u boku Russela Crowe?!

„Spotykają się po kryjomu od kilku tygodni”

Olga Figaszewska 13 sierpnia 2018 15:51
Celine Dion
Fot. East News


Celine Dion układa sobie życie na nowo? W styczniu, dwa lata temu diwa straciła miłość swojego życia. Rene Angelil zmarł po ciężkiej walce z rakiem gardła. Wokalistka wycofała się z show-biznesu, zawiesiła swoją karierę muzyczną. „Myślę, że będę w żałobie do końca życia. Rene przygotował mnie na całe moje życie odkąd skończyłam 12 lat. Wtedy się poznaliśmy. Nigdy nie spotykałam się z innym mężczyzną i nigdy nie pocałowałam innego mężczyzny. Bardzo za nim tęsknie”, mówiła rok temu. Teraz zagraniczne media sugerują, że w końcu wokalistka zaczyna nowy etap! Podobno spotyka się z… Russelem Crowe!

Celine Dion spotyka się z Russelem Crowe?

Celine Dion znalazła wsparcie i zrozumienie w ramionach hollywoodzkiego aktora, Russela Crowe. Podobno zawsze mogła na niego liczyć w najtrudniejszych momentach. Tuż po śmierci męża wysłał jej bukiet kwiatów z kondolencjami. O ich relacji rozpisuje się OK Magazine. Zdaniem informatorów magazynu, para spotyka się od kilu tygodni.

„Spotykają się po kryjomu od kilku tygodni. Choć ta sytuacja jest nowa, wydaje się, jakby się znali całe życie”, czytamy.

Co ciekawe, pod koniec kwietnia aktor rozwiódł się z żona, Danielle Spencer. W ich małżeństwie nie układało się od dawna, a od sześciu lat byli w separacji. Ta informacja jedynie podsyciła plotki pojawiające się w mediach. Tym bardziej, że żadna ze stron nie wydała do tej pory oficjalnego oświadczenia.

Uważasz, że Celine Don i Russel Crowe do siebie pasują?

Celine Dion z mężem, Rene.

Celine Dion, Historia miłości
Fot. East News

Celine Dion

Russel Crowe

russelcrowe.jpg
Fot. ONS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.