celine dion dzieci
Fot. Steve Granitz / Contributor / Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Celine Dion pokazała zdjęcie z synami. Ależ wyrośli!

Podobni do sławnej mamy?

Aleksandra Andrzejak 11 maja 2021 15:57
celine dion dzieci
Fot. Steve Granitz / Contributor / Getty Images

Celine Dion ma trzech synów. Wszyscy zostali poczęci dzięki metodzie in vitro. Z okazji Dnia Matki, który w Kanadzie obchodzony jest w drugą niedzielę maja, piosenkarka pokazała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z dziećmi. Ale wyrośli!

Celine Dion: dzieci

Celine Dion w 1988 roku wyznała, że spotyka się ze swoim o 26 lat starszym menegerem. Para poznała się, kiedy gwiazda miała zaledwie 12 lat. Ich życie było bajką, jednak ta historia miała tragiczne zakończenie. 14 stycznia 2016 Rene Angelil zmarł na nowotwór.

Zobacz także: „Trzymam w swoim sercu miłość do Ciebie i mnie”. Céline Dion kończy 53 lata!

Małżeństwo doczekało się trójki dzieci. Wszyscy synowie Celine poczęci zostali metodą in vitro. Do poczęcia doszło po wielu próbach. Raz Dion nawet poroniła. Jednak wraz z Rene bardzo chceli mieć dzieci i wierzyli, że w końcu się uda. Pierwszego syna Celine urodziła w 2001 roku. Rene-Charles poszedł w ślady mamy i zajmuje się produkowaniem muzyki. Dziewięć lat później na świat przyszli Eddy oraz Nelson.

Zobacz także: Celine Dion w poruszającym wywiadzie o zmarłym mężu: „Tęsknię za jego zapachem...”

celine dion synowie jak dzis wygladaja
Fot. Getty Images Entertainment / Getty Images

Celine Dion z mężem Rene Angelil oraz synami Nelsonem, Eddy'm i Rene-Charlesem, 2011

Celine Dion pokazała zdjęcie z synami

Celine Dion z okazji Dnia Matki, który w Kanadzie obchodzony jest w drugą niedzielę maja pokazała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z dziećmi. „Kto ma dzisiaj najwspanialszy dzień? Ja czy moje dzieci? Cóż to za przywilej bycie mamą! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki. Cieszcie się każdą chwilą. Czy może być coś lepszego? Ciąg dalszy nastąpi…” - podpisała fotografię piosenkarka. Fani są zachwyceni fotografią, a dobrych życzeń w komentarzach nie ma końca. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…