Celine Dion, Rene Angelil
Fot. East NewsPaul Chiasson / Rex Features/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Celine Dion w poruszającym wywiadzie o zmarłym mężu: „Tęsknię za jego zapachem...”

Wokalistka zdradziła też, czy jest gotowa się zakochać

Rafał Kowalski 18 listopada 2019 11:59
Celine Dion, Rene Angelil
Fot. East NewsPaul Chiasson / Rex Features/EAST NEWS

Odchodząc osierocił trójkę dzieci i zostawił ukochaną żonę. 76-letni Rene Angelil, który zmarł w 2016 roku po przegranej walce z rakiem gardła, był największą miłością Celine Dion. Para przezwyciężała różne trudności, jak choćby początkową złość rodziców piosenkarki, że ta związana się ze starszym od siebie o ćwierć wieku mężczyzną. Czy jednak artystka uporała się już ze stratą partnera? O tym promująca najnowszy krążek Celine Dion opowiedziała w najnowszym wywiadzie.

Celine Dion o śmierci męża i szansie na nową miłość

W rozmowie z prowadzącymi CBS This Morning Celine Dion, poza wątkami muzycznymi, poruszyła też te najbardziej prywatne. Wokalistka wyznała, że mimo ponad 3 lat od odejścia ukochanego, wciąż czasami ciężko jest jej żyć bez niego. „Straciłam męża, menedżera, ojca moich dzieci, mojego przyjaciela. Ale wciąż czuję jego obecność i wsparcie... tak będzie na zawsze. Tęsknię za jego zapachem, jego dotykiem, jego sposobem na rozśmieszenie mnie”, mówiła Celine Dion.

Przy okazji 51-letnia diva zdradziła, że nie zamyka się na nowe związki, choć jeszcze nie jest na nie gotowa. „Rene zawsze będzie ze mną, ale ja już nie cierpię. Trzeba odpuścić ból. Powiedzieć "tak". Powiedzieć "tak" tańcowi. Powiedzieć "tak" przyjaźni. Powiedzieć "tak" miłości. Może któregoś dnia. Nie wiem”, mówiła na wizji. „Jestem otwartą księgą. Jestem otwarta. Czy jestem gotowa? Nie. Czy to się stanie? Nie wiem. Ale wcale się tym nie przejmuję. Cieszę się teraz swoim życiem bardziej niż kiedykolwiek wcześniej”, dodała.

W jednym w poprzednich wywiadów piosenkarka opowiadała, że zawsze w trudnych momentach życia zastanawia się, co zrobiłby jej zmarły ukochany mąż. Jesteśmy zachwyceni odwagą i siłą piosenkarki, która postąpiła tak, jak chciałby tego Rene i właśnie wydała nowy album oraz wyruszyła w światową trasę koncertową. Wybitny talent Celine Dion polska publiczność będzie miała okazję usłyszeć 23.05 w Łodzi i 25.05 w Krakowie. 

Celine Dion i Rene Angelila
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.