Celine Dion, Rene Angelil
Fot. East NewsPaul Chiasson / Rex Features/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Celine Dion w poruszającym wywiadzie o zmarłym mężu: „Tęsknię za jego zapachem...”

Wokalistka zdradziła też, czy jest gotowa się zakochać

Rafał Kowalski 18 listopada 2019 11:59
Celine Dion, Rene Angelil
Fot. East NewsPaul Chiasson / Rex Features/EAST NEWS

Odchodząc osierocił trójkę dzieci i zostawił ukochaną żonę. 76-letni Rene Angelil, który zmarł w 2016 roku po przegranej walce z rakiem gardła, był największą miłością Celine Dion. Para przezwyciężała różne trudności, jak choćby początkową złość rodziców piosenkarki, że ta związana się ze starszym od siebie o ćwierć wieku mężczyzną. Czy jednak artystka uporała się już ze stratą partnera? O tym promująca najnowszy krążek Celine Dion opowiedziała w najnowszym wywiadzie.

Celine Dion o śmierci męża i szansie na nową miłość

W rozmowie z prowadzącymi CBS This Morning Celine Dion, poza wątkami muzycznymi, poruszyła też te najbardziej prywatne. Wokalistka wyznała, że mimo ponad 3 lat od odejścia ukochanego, wciąż czasami ciężko jest jej żyć bez niego. „Straciłam męża, menedżera, ojca moich dzieci, mojego przyjaciela. Ale wciąż czuję jego obecność i wsparcie... tak będzie na zawsze. Tęsknię za jego zapachem, jego dotykiem, jego sposobem na rozśmieszenie mnie”, mówiła Celine Dion.

Przy okazji 51-letnia diva zdradziła, że nie zamyka się na nowe związki, choć jeszcze nie jest na nie gotowa. „Rene zawsze będzie ze mną, ale ja już nie cierpię. Trzeba odpuścić ból. Powiedzieć "tak". Powiedzieć "tak" tańcowi. Powiedzieć "tak" przyjaźni. Powiedzieć "tak" miłości. Może któregoś dnia. Nie wiem”, mówiła na wizji. „Jestem otwartą księgą. Jestem otwarta. Czy jestem gotowa? Nie. Czy to się stanie? Nie wiem. Ale wcale się tym nie przejmuję. Cieszę się teraz swoim życiem bardziej niż kiedykolwiek wcześniej”, dodała.

W jednym w poprzednich wywiadów piosenkarka opowiadała, że zawsze w trudnych momentach życia zastanawia się, co zrobiłby jej zmarły ukochany mąż. Jesteśmy zachwyceni odwagą i siłą piosenkarki, która postąpiła tak, jak chciałby tego Rene i właśnie wydała nowy album oraz wyruszyła w światową trasę koncertową. Wybitny talent Celine Dion polska publiczność będzie miała okazję usłyszeć 23.05 w Łodzi i 25.05 w Krakowie. 

Celine Dion i Rene Angelila
Fot. Getty Images

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.