Camilla Parker-Bowles
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Camilla nieświadomie ujawniła, co myśli o decyzji Meghan i Harry’ego!

Słuszna reakcja?

Ksenia Krasko 21 stycznia 2020 14:15
Camilla Parker-Bowles
Fot. Getty Images

Gdy Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że rezygnują ze swoich obowiązków i zamierzają prowadzić spokojne, a przede wszystkim oddzielne życie w Kanadzie, zawrzało nie tylko w mediach. Wszyscy z niecierpliwością czekali na komentarze rodziny królewskiej, jednak na taki zdecydowała się jedynie Elżbieta II – królowa wydala oficjalne oświadczenie, w którym wyraziła wsparcie dla młodej pary. Prasa wykorzystuje każdą okazję, aby dowiedzieć się, co tak naprawdę myślą na ten temat royalsi. I wygląda na to, że księżna Camilla wypowiedziała się za nich wszystkich.

Reakcja księżnej Camilli na pytanie o Meghan i Harry'ego

Związek Camilli Parker Bowles i księcia Karola od zawsze budził kontrowersje, ale po 15 latach ich małżeństwa wydaje się, że księżna Kornwalii od zawsze należała do rodziny królewskiej. Żona księcia Walii doskonale wie, w jaki sposób powinna się zachowywać i umie panować nad swoimi emocjami, jednak jedno z pytań dziennikarzy wyprowadziło ją ostatnio z równowagi.

Księżna Camilla pojawiła się ostatnio na imprezie charytatywnej, poświęconej 40-leciu Prospect Hospice (sieć hospicjów) w Wiltshire. Gdy miała już wyjść, jeden z reporterów zadał jej nieoczekiwane pytanie, które nie było w żaden sposób związane z celem wizyty. „Czy będziesz tęsknić za Meghan i Harrym?”, zapytał.

Parker Bowles milczała przez chwilę, najwyraźniej próbując znaleźć właściwą odpowiedź, ale nie udało jej się. Po chwili, w dość suchy sposób odparła: „Hmm... oczywiście”. Internauci natychmiast zwrócili uwagę na ironiczny ton głosu księżnej i sarkastyczny uśmiech, który zobaczyliśmy na końcu. Fani rodziny królewskiej stwierdzili również, że to jedyna prawdziwa reakcja na zamieszanie, którym od kilku dni żyje cała Wielka Brytania.

Również według opinii ekspertów, księżna Camilla nieświadomie zdradziła to, czego doświadczają teraz wszyscy krewni Elżbiety II. Decyzja Harry’ego i Meghan o rezygnacji oraz przeprowadzce do Kanady postawiła ich wszystkich w trudnej sytuacji.

Z drugiej strony, internauci zwracają uwagę, że rodzina królewska powinna teraz odetchnąć z ulgą. Nikt nie będzie musiał odpowiadać za niewłaściwe zachowanie młodej pary, która narażała się mieszkańcom Wielkiej Brytanii ciągłym lekceważeniem tradycji królewskich... 

Księżna Camilla, Camilla Parker Bowles, księżna Kamila
Fot. Getty Images

Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.