Daria Żukowa
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Już nie będzie najbogatszą singielką! Daria Żukowa zaręczyła się z greckim miliarderem?!

Wkrótce staną na ślubnym kobiercu?

Olga Figaszewska 22 lipca 2019 13:53
Daria Żukowa
Fot. East News

O rozstaniu oligarchy, Romana Abramowicza z Darią Żukową było naprawdę głośno. Po dziesięciu latach ich małżeństwo przeszło do historii. „Podjęliśmy tę trudną decyzję, ale pozostajemy przyjaciółmi, rodzicami i partnerami we wspólnie podjętych przed laty biznesach”, napisali w wydanym oświadczeniu. Przez lata spekulowano, że Dasza jest z nim jedynie dla pieniędzy. Rzeczywiście Roman Abramowicz zapewnił jej bajkowe życie. Miała wszystko, czego zapragnęła. Podczas rozwodu rosyjska piękność otrzymała 92 miliony dolarów, a media okrzyknęły ja najbogatszą singielką Rosji. Wkrótce się to zmieni? Daria Żukowa wkrótce po raz kolejny stanie na ślubnym kobiercu! Kim jest jej ukochany?

Daria Żukowa zaręczona. Kim jest jej wybranek?

Jako żona oligarchy Żukowa nie siedziała bezczynnie. Spełniała się jako filantropka, współwłaścicielka modowej firmy, dziennikarka. Dziś w gronie jej znajomych są członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Od czasu rozwodu jest bywalczynią najważniejszych wydarzeń towarzyskich. Wraz z dziećmi – sześcioletnią Leą i dziesięcioletnim Aaronem Alexandrem – mieszka w rezydencji na Manhattanie. Kursuje między Stanami Zjednoczonymi a europejskimi kurortami, gdzie na babskie wypady wyrusza z Sienną Miller, Gwyneth Paltrow czy Dakotą Johnson. Do Moskwy wraca, kiedy wymagają tego interesy.

Podobno najsłynniejsza i najbogatsza rozwódka jest znów zakochana. W maju na Met Gali w Nowym Jorku Daria pojawiła się w towarzystwie młodszego o pięć lat greckiego miliardera Stavrosa Niarchosa. Potem spędzili wspólnego sylwestra w Peru.

Według Page Six Daria Żukowa i Stavros Niarchos III są zaręczeni. Nie kryją się już ze swoim uczuciem. Mieli oficjalnie potwierdzić swój związek na ostatnim przyjęciu w Nowym Jorku. ,,Planują wziąć ślub jeszcze w tym roku. Aktualnie dopracowują szczegóły", zaznacza znajomy pary.

Na próżno szukać w sieci ich wspólnych zdjęć. Widać, że starają się strzec swojej prywatności.  

Daria Żukowa
Fot. East News

Daria Żukowa
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.